To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Ułęż 6.07 (sobota) - Zostaw Ten Ręczny by SJR

olek - Śro 19 Cze, 2013
Temat postu: Ułęż 6.07 (sobota) - Zostaw Ten Ręczny by SJR


Zapraszamy na imprezę Zostaw Ten Ręczny na Ułężu, organizowaną w Motopark Ułęż. Powitajmy wakacje z SJR – połączenie zdrowej rywalizacji sportowej oraz pożytecznego treningu w piknikowej atmosferze (oczywiście bez ręcznego :)

Specjalnie dla wszystkich uczestników oferujemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Podczas imprezy będzie przeprowadzony Time Attack (pomiar czasu przeprowadzony w celach szkoleniowych), który składać się będzie z przejazdów po 2 różnych próbach sportowych. Puchary czekają na zwycięzców oraz za specjalne zasługi :D

Nasza oferta:
Tym razem jest plan przywitać lato w pięknym stylu!
Time Attack - przejazdy z pomiarem czasu na 2-óch różnych próbach.
Nagrody za miejsca w klasach AWD, FWD, RWD, generalka oraz za zasługi specjalne.
Trasa Time Attack I – około 3km.
Trasa Time Attack II – pełna pętla po lotnisku, ok. 6km.
Trasa Szkoleniowa – około 2,5km z elementami technicznymi oraz zadaniami dla doskonalenia kręcenia kierownicą.
Instruktorzy SJR - do dyspozycji uczestników będą nasi instruktorzy, którzy służą dobrą radą oraz będą krzyczeć „Zostaw Ten Ręczny” :)
Kiełbasa na odwagę, napoje chłodzące, opcjonalnie zabawy dla dzieci (jeśli będą chętni zoorganizujemy atrakcje dla najmłodszych)

Harmonogram
Sobota – 6.07.2013
9:30 Rejestracja
10:00 obowiązkowa odprawa uczestników i zapoznanie z trasą
10:30 Trasa treningowa oraz trasa Szkoleniowa
12:00 Time Attack I
13:00 „Kiełbaska na odwagę”
13:30 Długa trasa treningowa
15:00 Tima Attack II
16:00 Podsumowanie imprezy, wręczenie nagród

Na miejscu będziemy organizować grilla z przepyszną kiełbaską ‚naciętą na slick’.
W ramach uczestnictwa przewidziana porcja dla 1 osoby – napoje, pyszna kiełbaska, pieczywo, dodatki.

Prosimy zgłaszać osoby towarzyszące (dodatkowe porcje na grill) oraz zbierać materiał foto-video.

Termin zgłoszeń on-line (płatność przelewem) mija dnia 4.07.2013 (czwartek).
Informację z danymi do przelewu wysyłamy w potwierdzeniu zgłoszenia.

Zgłoszenia w póżniejszym terminie możliwe jedynie w dniu imprezy – opłata na miejscu powiększona o 50zł!

Rejestracja:
http://racing.pl/2013/zostaw-ten-reczny-na-ulezu/

Siadly - Pon 24 Cze, 2013

Liczę na to, że mój Gruz będzie w topspecu - będzie jeździł. ;D
Stf - Wto 25 Cze, 2013

Moznaby sie karnac w sumie.
buni - Wto 25 Cze, 2013

jaka proba bedzie to i ja bym przetestowal Lotusa
Anonymous - Wto 25 Cze, 2013

buni napisał/a:
jaka proba bedzie to i ja bym przetestowal Lotusa


to zostaw go od razu w Ułężu, żeby na 7 był na miejscu :faja:

Stf - Wto 25 Cze, 2013

No moznaby namiocik i przy ognisku beczke obrocic i od rana ogien ;-)
Greg - Wto 25 Cze, 2013

Ja się wstępnie deklaruję, jeśli alternator wróci do łask po tym co wyczyniał ostatnio jak byłem u Kaji. :)

300 PLN?

olek - Śro 26 Cze, 2013

Siadly napisał/a:
Liczę na to, że mój Gruz będzie w topspecu - będzie jeździł. ;D

tak jak ostatnim razem, pchniemy - pojdzie. ;)

majac mapke podgladowa, dorzuce. ulozy sie cos sprytnego. z poczatku bedzie wyobrebnione miejsce dla trasy szkoleniowej, wiec pierwsza proba bedzie krotsza, pozniej poleci pelna petla po lotnisku.

tak, dokladnie. zainteresowanych zapraszam do rejestracji.

krzysiek_ - Śro 26 Cze, 2013

olek, Sory, ale z tym ręcznym to trochę hu.. promocja ;D
Anonymous - Śro 26 Cze, 2013

krzysiek_ napisał/a:
olek, Sory, ale z tym ręcznym to trochę hu.. promocja ;D

jesli sie nie myle to chodzi o to (a nałogowe ciągniecie rękawa to frajerstwo i głupota )

olek - Śro 26 Cze, 2013

krzysiek, nie promocja, a haslo przewodnie ktore sie przyjelo. film jeden, drugi, trzeci pokazuje po pare minut z kilkudziesieciu, wylapane wszystkie ewidentne bledy zalogi na kazdym z poszczegolnych rajdow - w tym nadgorliwosc kierowcy lapiacego za ta wajche ktora juz niemal wyleczyc sie udalo. trzeba jezdzic, cwiczyc eliminujac zle nawyki. jestes w stanie to rozgraniczyc?

barber, no i na co komu te Twoje zlote mysli? ;)

olek - Czw 27 Cze, 2013



jesli komus klimat imprez jest nie znany. nastepnie zapraszam wszystkich do rejestracji. ;)

Anonymous - Czw 27 Cze, 2013

olek napisał/a:

barber, no i na co komu te Twoje zlote mysli? ;)


Synku,biorac pod uwage ze moje teksty weszły do języka potocznego,powinienes te złote myśli zapisywac swięconą kredą w kominie .

Michał - Czw 27 Cze, 2013

:rotfl:
M - Czw 27 Cze, 2013

:lol2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group