To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - FSO Żerań

Kamill - Nie 28 Lip, 2013
Temat postu: FSO Żerań
Krótka relacja z dzisiejszej wizyty na torze, dla tych co zastanawiają się czy warto jechać.
http://race4fun.pl/krolew...eaktywacja-toru

M - Pon 29 Lip, 2013

O kurczaczki! Duzo jezdzenia tam jest. Kablobeton troche przeraza :)
Miniac - Pon 29 Lip, 2013

dobry wyryp - trasa na "wrak race" xD
roj - Pon 29 Lip, 2013

ogólnie dobrze, że są takie imprezy i oby jak najwięcej.

chociaż muszę przyznać, że informacja na stronie AK
Cytat:
A wszystko to w ciekawej i dla niektórych zupełnie nowej lokalizacji. I do tego jak blisko!

Przygotowany będzie 3,5 kilometrowy odcinek, w pełni zabezpieczony, szybki, bez dziur

zbudowała w mojej wyobraźni z goła inny obraz trasy i jej okolic :faja:

Toldi - Pon 29 Lip, 2013

jednak słabo sie to nadaje......
Kenet - Pon 29 Lip, 2013

Miejscówka nadaje się doskonale. Część aut może się tam nie nadawać. Moje 5gr - jak ktoś liczy, że mu KJS zrobią po gładkim żeby zglebowaną furą mógł jechać w takiej miejscówce, to heeellllooooooł. To je rally, stary bilsztajn, opona profil nie mniej jak 50 i poszedł. Z onboardu widzę, że fajna trasa i następnym razem chętnie tam zawitam :]
Kamill - Pon 29 Lip, 2013

Jak bym miał mniejszy hamulec, wrzucał bym 16" i pewnie spokojnie latał. Natomiast próba jeżeli chodzi o szybkość i przyczepność trasy jest mało kjs-owa, jest tam na pewno szybciej niż na Kielcach, więc nie ma się co dziwić że boli to że nie można pojechać bardziej torową furą, tylko czołgiem z płytami i pancernymi kołami.
Astra w te warunki będzie idealna, myślę że możesz tam dobrze namieszać w stawce, tym bardziej że masz dobre opony na te warunki.

Muzykant - Pon 29 Lip, 2013

Heh, znajomy ktory krzata sie przy organizacji tego jest mega pozytywnie zdziwiony frekwencja...
roj - Pon 29 Lip, 2013

jeszcze nie słyszałem o imprezie w WWa, która miała słabą frekwencję :faja:
Muzykant - Pon 29 Lip, 2013

tutaj przy pierwszym zeraniu organizatorzy nie spodziewali sie az tyle luda...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group