To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Njusy celebryckje

roj - Czw 05 Wrz, 2013
Temat postu: Njusy celebryckje
myślę, że się temat może przydać bo i w szałcie i w tematach typu humor się pojawia co jakiś czas coś co ewidentnie tu się wpasuje

ja zacznę na mientko z onetu:

http://muzyka.onet.pl/pop...isco-polo/2vg8e

jeszcze szybki biały wywiad
w artykule możemy przeczytać
Cytat:
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że sprawcą jest 37-letni Radosław L., lider popularnej grupy disco polo.

O tym, że sprawcą wypadku był 37-letni Radosław L., powiadomiła Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

a pod artykułem link do PIERWSZEGO innego artykułu o temacie
Cytat:
Radek Liszewski, lider popularnego zespołu disco polo Weekend zaczynał jako rockman.

:]

karoluPL - Pią 06 Wrz, 2013

nie życzyłbym nikomu źle, ale ktoś na górze też się chyba wkrooorwił, ze wszędzie leci ona tańczy dla mnie.. :/
roj - Pią 06 Wrz, 2013

nie wiem jak to wyglądało ale jak osoba, która pewnie nie ma doświadczenia uczy się jeździć ktm to lepiej stać daleko od asfaltu..
PieQt - Sob 07 Wrz, 2013

Z tego co czytałem, to byl to kamerzysta oddzilu regionalnego tvp, moze krecili cos na zlecenie. Gos# ma zmasakrowany dosc mocno.

Ciekawe jal do tego podejdzie policja, tor to nie jest, prywatna droga/teren owszem, chyba organiztor bedzie przeswietlony.

M - Sob 07 Wrz, 2013

To kamerzysta rzucil sie na samochod - w tvn24 mowili ze mial dlugi i problemy osobiste
karoluPL - Sob 07 Wrz, 2013

o kurczę, ja nawet nie wchodziłem w newsa, a po cytatach sądziłem, ze krzywdę sobie tylko zrobił ten cały gościu z weekendu.

słabo, ze komuś zrobił krzywdę, czy ten ktoś tego chciał, czy nie.. :/

PiTT - Pon 23 Wrz, 2013


rasta - Pon 23 Wrz, 2013

Newsy poboczne też powalają :wall:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group