To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Event Renault Sport / Bemowo 19.09.2013

Shymek - Pią 13 Wrz, 2013
Temat postu: Event Renault Sport / Bemowo 19.09.2013
Z okazji inauguracji pierwszego salonu RENAULT SPORT w Polsce - 19tego września odbędzie się Event Renault Sport na lotnisku Bemowo.

Ktoś się wybiera / dostał zaproszenie? :)

siema - Pią 13 Wrz, 2013

A co będzie się działo?
anjas - Pią 13 Wrz, 2013

dziwki, koks, te sprawy
Anonymous - Pią 13 Wrz, 2013

Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla
Gaydek - Pią 13 Wrz, 2013

A ten salon to gdzie będzie?

Ja nie dostałem zaproszenia, pewnie dlatego, że już im na mnie nie zależy ;)

Shymek - Pią 13 Wrz, 2013



plus nagrania z przejazdów, samochody elektryczne, trolej, jazda po kręgu poślizgowym (szkoda że przednionapędówkami...), off road Dacią Duster :rotfl:


A salon pewnie w WarWSIawce :D skoro organizatorem jest Renault Warszawa + Renault Polska

PieQt - Pią 13 Wrz, 2013

jak w salonie renault sport będą mieli tylko samochody bez części, którymi będzie można sobie pozmieniać furę zachowując gwarancje, to do dupy z takim salonem. jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie do nabycia wydech działu renault sport - w pl nie do dostania

Ja też nie dostałem, cr na niskim poziomie. Zamiast zaprosić od groma sportów, to lepiej dustera postawić

Jakarti - Sob 14 Wrz, 2013

I ja nie dostałem ;)
Najprościej Piotrek to chyba ta strona z uk, kto pamięta jak to się nazywa? ;)

leszq - Sob 14 Wrz, 2013

Przyjechałbym, ale jadę do Warszawy dopiero w piątek na Top Gear live :'( .
Toldi - Wto 17 Wrz, 2013

a jakies wogole info większe o tym jest?? bo jakos dupnie chyba to reklamują skoro mało kto wie o tym..... o_O
Gaydek - Wto 17 Wrz, 2013

Impreza dla swoich i gawiedzi. Właściciele RSów w zdecydowanej większości nic o tej imprezie nie wiedzą, nie mówiąc już o zaproszeniach...
karoluPL - Wto 17 Wrz, 2013

Jakarti napisał/a:
Najprościej Piotrek to chyba ta strona z uk, kto pamięta jak to się nazywa?


google.uk :devil:

a tak na serio, w polsce z nowych fantów do clio mało co kupowałem, większość szła z
http://www.k-tecracing.com/

Jakarti - Wto 17 Wrz, 2013

o to wlasnie mi chodziło :D
Gaydek - Wto 17 Wrz, 2013

Ja mam tam upatrzony wydech, pewnie w przyszłym roku kliknę.
Shymek - Wto 17 Wrz, 2013

Zaproszenia wysyłał RRG Warszawa (www.renaultwarszawa.pl) bo to oni będą inaugurować Salon Renault Sport. Wysyłał do swoich klientów, niekoniecznie właścicieli RSów. Do tego liczba miejsc mocno ograniczona.

Fakt jest taki że Renault Polska mogło by się postarać w przyszłym roku i zrobić jakiś fajny meeting dla posiadaczy prawdziwych Renault Sport bo jest ich w Polsce bardzo wielu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group