To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ubezpieczenia OC/AC

Niemy - Wto 21 Sty, 2014
Temat postu: Ubezpieczenia OC/AC
Potrzebuję ubezpieczyć auto OC/AC ewentualnie jakieś minicasco.

Jaką ubezpieczalnie polecacie, czy wszystko teraz to już to samo dziadostwo?

Co powiecie o PROAMA? ktoś coś kiedyś jakoś? dostałem od nich dobrą wycenę na OC/AC.

Jakarti - Wto 21 Sty, 2014

moje doświadczenie mówi, ze trzeba zrobić wyceny u wszystkich i tyle.
wszystko sie szybko zmienia - czasem są promocje wiec moze uda sie zlapac cos fajnego

w wycenach moglbym pomoc ale jesli AC to pewnie musialbys podjechac na wykupienie tego do Wwy :) mam dobrą agencję i wszystkim polecam. większość mowi, ze ceny dostaja zawsze lepsze.

Niemy - Wto 21 Sty, 2014

Chłopie do Wawy po ubezpieczenie? ja potrzebuję tanio, nie drogo :lol2:
GeKo - Wto 21 Sty, 2014

Ja, z doświadczenia zauważyłem, ze w ASO na ogol sa najlepsze ceny na ubezpieczenia. Do tej pory zaden agent czy broker nie był w stanie się zbliżyć Cenowo.
Jakarti - Wto 21 Sty, 2014

Niemy napisał/a:
ja potrzebuję tanio, nie drogo :lol2:

na szczescie o cenie decyduje miejsce meldunku karwa :D
nie to nie.
lamo.

leszq - Wto 21 Sty, 2014

GeKo napisał/a:
Ja, z doświadczenia zauważyłem, ze w ASO na ogol sa najlepsze ceny na ubezpieczenia. Do tej pory zaden agent czy broker nie był w stanie się zbliżyć Cenowo.


Ja zawsze ubezpieczam w ASO Renault, tam mi wyszukują najkorzystniejsze ubezpieczenie (Od 2 lat jest to Allianz).

anjas - Wto 21 Sty, 2014

Jakarti napisał/a:
mam dobrą agencję i wszystkim polecam. większość mowi, ze ceny dostaja zawsze lepsze.


potwierdzam

Anonymous - Wto 21 Sty, 2014

www.youcandrive.pl
Jakarti - Wto 21 Sty, 2014

o koorwa
Czesiu - niemy ma więcej lat niz 30 wiec you can drive - moj klienciunio - nie wyda mu polisy.

Chloru - Wto 21 Sty, 2014

W przypadku OC decyduje cena. W przypadku AC jest tyle opcji i ich różnych kombinacji, że ciężko tak naprawdę porónać ubezepiczenia AC. Szczególnie te directowe.

Masz GAP? Masz zniesiony udział własny? Zniesiona amortyzacja? Szyby bez utraty zniżek w przypadku fuckupu? Ubezpieczalnie wymyślają tego pierdyliardy, żeby wyglądać tanio a nie brać na siebie pełnego ryzyka.

siema - Wto 21 Sty, 2014

anjas napisał/a:
Jakarti napisał/a:
mam dobrą agencję i wszystkim polecam. większość mowi, ze ceny dostaja zawsze lepsze.


potwierdzam

Anjas, co na to żona?

Anonymous - Wto 21 Sty, 2014

Jakarti napisał/a:
o koorwa
Czesiu - niemy ma więcej lat niz 30 wiec you can drive - moj klienciunio - nie wyda mu polisy.


Nie moja wina że jesteście tak starzy ;)

anjas - Wto 21 Sty, 2014

siema napisał/a:
anjas napisał/a:
Jakarti napisał/a:
mam dobrą agencję i wszystkim polecam. większość mowi, ze ceny dostaja zawsze lepsze.


potwierdzam

Anjas, co na to żona?


Jesteśmy tolerancyjni i otwarci :d

Jakarti - Wto 21 Sty, 2014

siema napisał/a:
Anjas, co na to żona?

ciezko powiedziec - sam sie spytaj zony :rotfl:

Bonczek - Śro 22 Sty, 2014

Chloru napisał/a:
Ubezpieczalnie wymyślają tego pierdyliardy, żeby wyglądać tanio a nie brać na siebie pełnego ryzyka.


Na tym polega ten biznes - a im więcej ryzyka na siebie, tym wyższa składka :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group