To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ubezpieczenie OC firmy

Greg - Wto 21 Sty, 2014
Temat postu: Ubezpieczenie OC firmy
Hejże,
Jak w temacie - chciałbym się zorientować w ofertach, warunkach itd. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, ew. może polecić jakiegoś dobrego brokera z niezłymi cenami? :)

kamil - Wto 21 Sty, 2014

aviva - pani w call center. Poważnie. Ja otrzymałem najlepszą ofertę na subaru
anjas - Wto 21 Sty, 2014

Prowadzisz firmę subaru?

Alesubaru poland czy global? ;)

Chloru - Wto 21 Sty, 2014

kamil, ale tu chodzu o OC firmy... ubezpieczałeś Subaru albo SIP dzwoniąc do Avivy? :rotfl:
KarQ - Wto 21 Sty, 2014

Chloru, ja dostalem oferte z generali, oc na 200.000 wyszlo 1200. Przy kwocie 2.000.000 w Warcie wychodzi ok. 7000, ale ja tyle nie potrzebuje poki co.

Dostalem kontakt jeszcze do dwoch osob, ale przez urwanie dupy nie dzwonilem jeszcze, wiec nie wiem jeszcze co i jak.

Tez szukam kogos konkretnego, aby stworzyc rzeczowa polise, a nie przygotowany gniot przez pania z okienka.

kamil - Wto 21 Sty, 2014

heheh tak, tak właśnie ich ubezpieczyłem. W każdym razie nic nie zaszkodzi ubezpieczyć i firmy :)
MoRToN - Wto 28 Sty, 2014

Warto sprawdzić warunki ubezpieczenia. Czasami 2 stówy rocznie więcej a zakres odpowiedzialności sporo większy.
MoRToN - Pon 03 Mar, 2014

I znalazłeś coś ? Bo mnie okradli w weekend na budowie i hestia mi dzis tak ciśneinie podniosła, że raczej podziękuje.
KarQ - Wto 04 Mar, 2014

Wzialem pakiet z Warty, a temat ogarna mi Cienki.

Odmowili wyplaty na jakiej podstawie?

ŁukaszS3 - Wto 04 Mar, 2014

Panowie a co wchodzi w skład takiego ubezpieczenia? Czy tylko kradzieże itp.? Chętnie też bym kupił takie coś ale np zależałoby mi na ubezpieczeniu np od REKLAMACJI. Nie to że nie ufam sobie ani pracownikom ale weszliśmy w kooperację z siecią stacji benzynowych Green-zone i malujemy dla nich wszystkie stacje. A jako że są rozsiane po całej Polsce średnio uśmiechałoby mi się jechać i demontować stacje np w Gdyni. Oferuje może któraś firma coś takiego?
anjas - Wto 04 Mar, 2014

Moim zdaniem OC obejmuje właśnie reklamacje. Za to kradzieży nie powinno.
Chloru - Wto 04 Mar, 2014

ŁukaszS3, wiem, że TU Europa ma jakieś ubezpieczenia dla SME od np. utraty przychodów. Może warto z nimi pogadać?
MoRToN - Wto 04 Mar, 2014

KarQ napisał/a:

Odmowili wyplaty na jakiej podstawie?


no okazało się, że sprzęt mam ubezpieczony tylko w siedzibie - tam gdzie firmę mam zarejestrowana, czyli w domu mieszkaniu a prace prowadzę przecież głownie u klientów skąd mi sprzęt przez weekend wyciągneli.

Paranoja jakaś.

OC ofkorz ubezpiecza prowadzone prace ale zazwyczaj są w pakiecie ubezpieczeni od kradzieży tak jak ja miąłem ale co z tego... ?

arssss - Wto 04 Mar, 2014

MoRToN, normalka ojciec miał dokładnie tak samo.
Tak samo jak Ci ukradną z samochodu to liczy się tylko wtedy jak sprzęt był w bagażniku.

Toldi - Wto 04 Mar, 2014

Jak by co mój brat jest agentem Allianzu :faja: - inne firmy tez jest w stanie poogarniac ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group