To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Francuski ser vs Japonskie ninja ( x2 )

Michał - Śro 27 Wrz, 2006
Temat postu: Francuski ser vs Japonskie ninja ( x2 )
Siema
Zaczne od tego ze nie jest to opis ze ktos mnie pojechal albo ja kogos. Cel spotkania byl inny.
Ostatnio na spocie scigalem sie z wyrocznia moja , prezesuniem. Scigamy sie od zawsze i i zawsze jest prawie rowno. Natomiast na ostatnim spocie bylo tak:
1.) 1 dla prezesa ( wtf :D )
2.) 2 dla prezesa ale juz ledwo mi odchodzi
3.) 3 dla mnie , ale to wygladalo tak jakbym wystrzelil z procy albo u prezesunia sie cos zmulilo. Dochdoze go i wyprezdzam az do
4.) 4 tutaj lekko sie oddalam , tak mi sie wydaje.
Lenny slepa kura powiedzial ze podobno 2-3 dlugosci.
Sytucaja dziwna, bo powinno byc kompletnie na odwrot.
Dlatego postanowilem sie jeszcze raz z nim ustawic . Fakt, na spocie spalilem start, ale rto nie jest wymowka.
Ustawilem sie z prezesem i przyjechal piekny carlito nawet.
Pojechalismy w pewne miejsce, pogadlismy, pocalowalismy sie . Carlos powiedzial zebym z nim stana. Wiedzialem ze bedzie masakra .
1 - ja z przodu do polowy jedynki
2 - przed zmiana na dwojek karlos juz spokojnie mnie wyprzedza
3 - na dwojce karlos odchodzi a na trojce juz nie, odleglosc ok dlugosci samochodu marki fso , model polonez
4- szok, doganiam i przeganiam carlita na 4 begu.
do piatku nie doszlismy bo juz nie bylo jak.
Ogolnie w szoku, carita fura zamiata niezle , zawsze od niego dostawalem ( czyli 2 razy jak sie scigalismy)

Z prezesuniem poszlo inadczej.
Od jedynki w sumie prowadzilem ale to dlatego ze dobrze wystartowalem. Do 4 biegu sie scigalismy i ok 2-3 dlugosci.

Kurcze, nie pisze tego zeby jakos oczernic tudziec powiedziec ze carlito i prezes maja wolne fury. Chodzi o to ze mi zaczelo saxo jedzic fajne. Z prezesem zawsze rowno, a z carlitem to masakra byla.

Teraz najlepsze. Podobno marchewy mi strzelają :D JEA DZIWKO :D

Panowie ( prezesunio, carlito ) PEACE !! :564:

ser vs ninja 2:0

Dariano - Śro 27 Wrz, 2006

Gratki Ziom Widac ze po odetkaniu wydechu fura zeczela ci zarzerac :) A i jeszcze mam pytanie nie masz kata wcale ??
Michał - Śro 27 Wrz, 2006

wywalilem katalizator i wstawilem jakis tuningowy syf ktory sie nazywa strum-cat :D zalozylem to zeby mi w srodku nie buczalo za bardzo. Podobno jest to do zwyklej rurki tylko ma o wiele grubsze scianki
Dariano - Śro 27 Wrz, 2006

Material filmowy jedna z ostatnich potyczek prezesiaka i michala

http://video.google.pl/vi...946485860345202

Anonymous - Śro 27 Wrz, 2006

mowa o Prezesiaka cifie coupe i Carlosa cifie ?? bo nie jestem w temacie :oops:

EDIT: juz wiem, ze o nich mowa :)

carlose - Śro 27 Wrz, 2006

Michał napisał/a:
4- szok, doganiam i przeganiam carlita na 4 begu.

co za opowieść, Michał nie przesadzaj bo się kurwa powiesze zaraz.. :) na 4 było równo i o pare centymetrów się wychyliłeś a ja zaczołem hamować bo się ulica kończyła, ale tak czy śmak po mojej ostatniej modyfiakcji jest jakieś dziwne gówno, bo gtech pokazuje dużo gorsze czasy niż wcześniej !
wcześniej na 400 15,3 teraz 15,7, do 60mph wcześniej 7,2 a teraz 7,45 (mam lżejsze koło i krótsza 3 i 4)
ogólnie jestem wkurwiony jak cholera.
ale.. Michała fura zaczeła już fajnie jeździć ! to trzeba powiedzieć ! ! :)

Prezesiak - Śro 27 Wrz, 2006

Moja Hanna po prostu nie jezdzi, tyle chcialem powiedziec w tym temacie :D
saxorulez - Śro 27 Wrz, 2006

carlose napisał/a:
mam lżejsze koło


ale koło zamachowe czy pasowe?

ja zapodałem lżejsze pasowe i nie ma żadnej ale to żadnej różnicy....

Michał gratki za killa - musimy i my stanąć razem :)

No i koniecznie chce zobaczyć marchewki z dupy :D

Magnex plus de-cat plus dolot robią robotę poprostu :D - moim zdaniem najlepsze rozwiązanie low budget do Saxo

carlose - Śro 27 Wrz, 2006

saxorulez napisał/a:
ale koło zamachowe czy pasowe?

zamachowe...
mówie że jest jakaś lipa, nie rozumiem tego, będę szukał przyczyny, wyeliminuje usterke i dopiero staniemy na starcie ! ;)

Michał - Śro 27 Wrz, 2006

Kod:
Michał gratki za killa - musimy i my stanąć razem 

bueheheheh, ziom nie ta liga :D .
Moge wam zalatwic te strumienice ktorą ja mam, za 50 zeta .

saxorulez - Śro 27 Wrz, 2006

carlose napisał/a:
zamachowe...
mówie że jest jakaś lipa, nie rozumiem tego, będę szukał przyczyny, wyeliminuje usterke i dopiero staniemy na starcie


zamachowe i cały wał też mam wyważone i jakoś mega specjalenj róznicy nie widzę...
wydaje mi się że motor szybciej odrobinkę wytraca obroty..
wiec zapewne i szybciej odrobinkę się wkręca - ale nie jest to różnica zauważalna za pomocą dupy własnej

często wyważenie samego koła zamachowego pogarsza sprawę - bo wał jest do tego nie wyważony (a czy wyważałeś z dociskiem???) bo jeśli wyważenie koła nie pasuje do wyważenia wału to przyczyna jest znana...

Anonymous - Śro 27 Wrz, 2006

jesli załozyl firmowe koło zamachowe np. ACT, Exedy itp. to nie ma potrzeby juz wywazac wału.
Grzesiek VTS - Śro 27 Wrz, 2006

Michał sprawdz ile teraz ma PS Ten SER :D
Dariano - Śro 27 Wrz, 2006

michal musisz mnie przewiezc swoja fura zobacze czy duzo glosniej jest przez ta rurke
carlose - Śro 27 Wrz, 2006

saxorulez napisał/a:
zamachowe i cały wał też mam wyważone i jakoś mega specjalenj róznicy nie widzę...
wydaje mi się że motor szybciej odrobinkę wytraca obroty..

ale u mnie nawet nie jest lepiej tylko gorzej !
tzn, gtech podaje gorsze czasy niż wcześniej, może jeszcze nie ogarnołem tego wszystkiego jeszcze... ale jest gorzej !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group