To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Basen wolnostojący stelażowy/rozporowy

was79 - Czw 24 Kwi, 2014
Temat postu: Basen wolnostojący stelażowy/rozporowy
Używa/używał ktoś? Obiecałem dzieciarni zakup w tym roku i nie bardzo wiem, który lepszy rozporowy czy stelażowy. W internecie sporo pierdololo jak zwykle. Obstawiam bardziej opcję ze stelażem, chociaż rozporowy ma sąsiad i jest zadowolony. Czwórka jego dzieci męczy go już 3 albo 4 sezon i dalej bez problemów. Marka raczej best-way, coś takiego:


przykładowy link:
http://allegro.pl/12w1-du...4179876544.html

kosmita - Czw 24 Kwi, 2014

Proponuję rozwiązanie alternatywne:


;D

anjas - Czw 24 Kwi, 2014






Kamill - Czw 24 Kwi, 2014

:rotfl:
was79 - Czw 24 Kwi, 2014

:lol2:
arssss - Czw 24 Kwi, 2014

Ja mam stelażowy i jest bardzo spoko,bodajże teraz będą 3 lata odkąd go mamy i nie cieknie ani nic. Rozporowe mieliśmy na sezon i poddawały się.
Jakarti - Czw 24 Kwi, 2014

arssss napisał/a:
i nie cieknie ani nic

wody nalałeś?

was79 - Czw 24 Kwi, 2014

Dobra, szukam stelażowego, jeszcze kumpel podpowiedział mi jedną nazwę firmy: intex
arssss - Czw 24 Kwi, 2014

Jakarti napisał/a:
arssss napisał/a:
i nie cieknie ani nic

wody nalałeś?


no tak...teraz już wiem dlaczego jak teściowa skoczyła na główkę to do tej pory nie wyszła.

kamil - Czw 24 Kwi, 2014

od razu podpowiem żeby zakupić wydajniejszą pompę bo ta w zestawie to się nie nadaje. Jak masz wodę z większą domieszką żelaza to zostaje osad i ta pompa nie daje sobie z tym rady... no i chemie sugeruje kupić w proszku a nie brykiecie (kiepsko się rozpuszcza)
anjas - Czw 24 Kwi, 2014

większa pompa na pewno nie zaszkodzi.
Ja na ten przykład mam naprawdę dużą pompę i bardzo sobie chwalę.

arssss - Czw 24 Kwi, 2014

kamil, +1
Jakarti - Czw 24 Kwi, 2014

hehe

a arssssss ma to wszystko w pompie bo i tak nie ma wody :D

was79 - Wto 08 Lip, 2014

Jakby kogoś interesowało polecam stelażowy. Fajnie się składa, jakieś 20 minut roboty, w sumie bez instrukcji do ogarnięcia. Dzieci zadowolone, stary też, bo po robocie grube dupsko moczy :]
PiTT - Wto 08 Lip, 2014

kamil napisał/a:
od razu podpowiem żeby zakupić wydajniejszą pompę bo ta w zestawie to się nie nadaje. Jak masz wodę z większą domieszką żelaza to zostaje osad i ta pompa nie daje sobie z tym rady... no i chemie sugeruje kupić w proszku a nie brykiecie (kiepsko się rozpuszcza)

wiedza pozyskana od "kuzynów" którzy kupili Twoje mieszkanie i postawili dzakuzi na balkonie? :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group