To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Reno5 (czarne) i pug 406 kupe

dzik - Sob 30 Wrz, 2006
Temat postu: Reno5 (czarne) i pug 406 kupe
Godzina pozna, a wrecz wczesna po 2 nad ranem dnia dzisiejszego. Wracam z imprezy ktorej nie bylo (WNO) i postanowilem zrobic male rozeznanie w wiosce. Tocze sie modlinska swoim sleeper style 5-tka staje na swiatlach i mam obok siebie wspomniane "kupe".

Gosc wiozl kobiete na fotelu prawym, skomentowal pod nosem male czarne obok i spojrzeniem powiedzial "stary, upokorze cie".
W pierwszym momencie nie zrozumialem tego jezyka, loozacko czekam na swiatla, pomaranczowe a pezot ogien. Diesel to chyba byl, bo jak puscil baka to rejestracje przeczytac trudno bylo. No coz, ok, jedynka na 1/2 gazu, zapinam 2-ke i ogien. Wtedy sobie przypomnialem ze w ramach eksperymentu podnioslem cisnienie na 1,5 bara. Przypomnialem to sobie palac ladnie kapcia i zostawiajac gume na gminnej drodze. Tak palac kapcia zblizam sie do puga, zapinam trzy i jest dlugo oczekiwana trakcja, pug gdzies sie podzial w tym momencie. Trojke do konca, kawalek czworki i odpuszczam. Tocze sie do swiatel, bo oczywiscie gmina moja znana jest z innowacji pt: "czerwona linia, czyli zalicz wszystkie swiatla". Podjezdza pug, juz o nim nawet zapomnialem. Gosc wyglada dziwnie, opuszcza szybe i zagaduje poetycko "cocococo to jest?" odpowiedzialem zgodnie z prawda, "1.4" i gosc sie zawiesil. Poniewaz bylo zielone, pojechalem spokojnie dalej.

Loko - Sob 30 Wrz, 2006

Hahaha opad szczeki musiał mieć niezły :D Sam bym chyba inną drogą pojechał, albo skręcił w las jakby mnie objechała taka 5, a co dopiero gość w kupejce :D
Grzesiek VTS - Nie 01 Paź, 2006

i tak ma byc, małe CZARNE ,pokazalo co potrafi faktynie na miesjscu kolesia lepiej nie byc. Mine musiał miec Jajebista :565:
k-mart - Nie 01 Paź, 2006

jak tak czytam jaka masz zabawe w swojej 5 to czasem zaluje ze swoja sprzedalem... :( i to jeszcze z takim zapasem gratow :567:
dzik - Nie 01 Paź, 2006

Zadowolony jestem z 5-tki, jednak mozna sie troche pobawic na ulicy :)

Musze tylko cos z zawiasem zrobic bo na dokreconej V-tce robi sie cieplo :)

strick - Nie 01 Paź, 2006

Fajną masz ta swoja 5!
saxorulez - Nie 01 Paź, 2006

no dziku... widze zę 5 coraz lepiej dmuch..
jeszcze ją do ładnej budy przeżuć a normalnie CIę usciskam :D

Vlodarsky - Nie 01 Paź, 2006

j.w.
Ale poza tym dziku nie da się nic z trakcją pomyśleć ?
Gratuluje :) wyobrażam sobie tego typa jaką miał mine :)
pewnie taką jak ja ja mnie objechał maluch z silnikiem od motoru :) (jechałem Xsarą Picasso)

dzik - Nie 01 Paź, 2006

Tragedii z trakcja nie ma, zimno juz bylo o tej godzinie (8 stopni) i leptnie gumy srednio sobie radza. Narazie trakcja to nie problem.
Anonymous - Nie 01 Paź, 2006

zajebista akcja... napisz to na sr :D bedziesz bohaterem :D tak jak i tu... :D ale ich jest wiecej :D (ale zato jakosc ≠ ilosc) hehe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group