To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Układ wydechowy na zamówienie

Walle - Pon 11 Sie, 2014
Temat postu: Układ wydechowy na zamówienie
Potrzebuję dorobić układ wydechowy - tłumik końcowy i środkowy, z nierdzewki, do samochodu BMW E23 728i z 1981 roku.

Warszawa, w dobrej cenie, uczciwie i solidnie


Zna ktoś coś kogoś?

Kamill - Pon 11 Sie, 2014

Przemocar wejdz na fb caly czas wrzuca swoje prace.
M - Pon 11 Sie, 2014

:rotfl:
Walle - Pon 11 Sie, 2014

Vlodek przypomniał mi o SS Garage, ale sprawdzam jeszcze inne opcje.
Bonczek - Pon 11 Sie, 2014

http://tlumiki.mwx.pl/

Tylko zgłośnij muzykę :]

Walle - Pon 11 Sie, 2014

pośmialim sie, pożartowalim, a teraz na poważnie :faja:
Bonczek - Pon 11 Sie, 2014

Na poważnie to robią bardzo dobrej jakości tłumiki w dobrych pieniądzach - na stronie to nie jest ich pełna oferta ;)
Kamill - Pon 11 Sie, 2014

A zajrzałeś przynajmniej na stronę ?
https://www.facebook.com/...k=photos_stream

Walle - Pon 11 Sie, 2014

jutro zadzwonię, dziękuję
Kenet - Pon 11 Sie, 2014

Przemo ma dobrą opinię, jedyny po którym nie trzeba jeździć na poprawki - robi za pierwszym razem docelowo.
rasta - Wto 12 Sie, 2014

Teź polecakm Przema
Walle - Wto 26 Sie, 2014

najlepszą cenę dał motodwydech.eu - 1600 pln za wydech od portek do końca na podwójnej rurze.
rasta - Wto 26 Sie, 2014

Korzystałem zarównio z Mtowydechu jak i Przema, motowydech przejdzie, w szopie robią ;D - Przemo znacznie lepszy, solidniejszy, takie moje zdanie. Buni robił w motowydechu nowy kolektor do Lotusa bo stary miał brzydki. :lol2: Niestety na nowym ładnym kolektorze wyszło z 30 koni mniej jak dobrze pamiętam i wrócił do starego :rotfl:
Walle - Wto 26 Sie, 2014

hmmmmm.... :(
Kamill - Wto 26 Sie, 2014

Ja bym walił do Przema, chyba że powiedział jakąś zaporową cenę - ale zawsze można się potargować.
Ostatnio chciał wstać o 6tej rano (po przyjeździe z wakacji) i mi spawać blachy w podwoziu żebym tego samego dnia na 9:30 zdążył na Ułęż, ale nie miałem serca go męczyć. Reszta spawaczy powiedziała "Panie 2-3 dni to auto musi u nas postać żebyśmy w ogóle zaczęli robić"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group