To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Prośba o udział w ankiecie i konkursie EXTREME TYRES

Tomcat - Wto 28 Paź, 2014
Temat postu: Prośba o udział w ankiecie i konkursie EXTREME TYRES
Panowie !

Sprawa jest prosta. Jako Extreme Performance Tyres, chcemy wprowadzić na sezon 2015 do sprzedaży nowy rozmiar opon. Chodzi o obopólną korzyść, czyli to czego klientom lub potencjalnym klientom najbardziej brakuje i zarazem to co będzie się dobrze sprzedawać...

Dlatego na naszym Facebookowym funpage'u jest ankieta i konkurs zarazem. Chodzi o wybranie spośród propozycji, nowego rozmiaru opon który mielibyśmy wprowadzić do sprzedaży.

Wystarczy wejść tu ---> https://www.facebook.com/...s?ref=bookmarks przeczytać o co chodzi i wpisać swój typ.

Z góry dzięki za pomoc :jupi:

Janusz - Wto 28 Paź, 2014

na chój mi kurtka.. lepiej by było gdyby do wygrania były opony extreme, wtedy bym wziął udział :D
Tomcat - Wto 28 Paź, 2014

Żaden problem Januszek, jest coś takiego jak Extreme Tyres Challenge w ramach cyklu SJS Maxi Oes. Najlepsze czasy z odcinka oznaczonego jako kryterium Extreme są punktowane do osobnej klasyfikacji. 5 rund w sezonie. Zwycięzca dostaje komplet nowiutkich opon.

DAJESZ !! ;D

Janusz - Wto 28 Paź, 2014

ostatnio właśnie tam jebnąłem dzwona :rotfl:
EmerytRs2 - Wto 28 Paź, 2014

gdyby do wygrania były śmietniki, to wykręciłbyś najlepszy czas.

:devil:

olek - Wto 28 Paź, 2014

tomcat, w razie czego pomozesz zalatwic jakas lepsza cene?
Tomcat - Śro 29 Paź, 2014

olek napisał/a:
tomcat, w razie czego pomozesz zalatwic jakas lepsza cene?


Wiadomo, 10% każdemu z forum mogę dać bez żadnego problemu.

Marek23 - Czw 30 Paź, 2014

Dla mnie te opony to masakra. Wybrałem je na początku sezonu zamiast Toyo R888 i R1R, bo nie miałem budzetu na drogie toyki. Po 3 udanych rajdach w saxo mogę powiedzieć,że opony robią robotę i są tak dobre jak r888,a pod kątem wytrzymałości lepsze. Jak kiedykolwiek będę musiał upalać na oponach z homologacją drogową, tylko Extreme.
zajcev_28 - Czw 30 Paź, 2014

Ja się tam nie znam, ale jak Marek mówi, że są zajebiste to tak jest :)
W moim odczuciu opona robi robotę :)

anjas - Czw 30 Paź, 2014


Marek23 - Czw 30 Paź, 2014

Założysz do Fabii to sam się przekonasz...
Kamill - Czw 30 Paź, 2014

Który konkretnie model i w jakiej mieszance jest konkurencyjny dla r888?
Czy są głośne jak maxsporty rajdowe, czy ciche jak r888?

Siadly - Czw 30 Paź, 2014

Nie są głośne jak maxsporty, bo mają otwarte kanały bieżnika, nie wyją w ogóle. Jeżeli chodzi o suchą nawierzchnię to mieszanka TypeR, a mokrą TypeW.
Marek23 - Czw 30 Paź, 2014

W to wet, odpowiednik R1R. VR1 to chyba asfalt o ile nie pomyliem nazwy. Najnowsza mieszanka na której wygrałem klase w Jastrzębiu jest według mnie szybsza niż R888, o wytrzymałości nie wspominając. R888 na ten moment są lepsze w bardzo wysokich temperatrach. Natomiast Extreme po przegrzaniu dalej trzymają. R888 raz przegrzane jest Januszkowe.Są głośne,ale na pewno nie jak Maxsporty(jechałem raz sprinta na nich).
anjas - Czw 30 Paź, 2014

Marek23 napisał/a:
Założysz do Fabii to sam się przekonasz...


:rotfl:

Nie na moją kieszeń. Na początku celuję w octavię (za kilka lat jak wszystko pójdzie dobrze) a dopiero potem w opony premium :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group