To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - renowacja reflektorów/zakup nowych

Anonymous - Wto 11 Lis, 2014
Temat postu: renowacja reflektorów/zakup nowych
Światła w Mieczysławie świeca mi jak świeczki,żarówki nowe więc przyczyna są pewnie wypalone odbłyśniki.Robił ktos renowacje reflektorów?Jest sens sie w to ładowac ?Jakie koszty? a moze kupic nowe,hella strasznie droga,.Czy Depo jest cos warte czy to chińczyk bez sensu?
Franek - Wto 11 Lis, 2014

To chińczyk bez sensu.
Jeśli już to regeneracja.

Młody Papież - Wto 11 Lis, 2014

taka reanimacja odbłysnika podobno 200pln
Anonymous - Wto 11 Lis, 2014

a magneti marelli ?
miras - Wto 11 Lis, 2014

Ja regenerowałem już dwa komplety od W211 tu http://www.reflektory.aut...dex.php/kontakt
Cena z tego co pamiętam to 500 pln-ów za komplet i robi bardzo dobrze, na pewno lepsza opcja niż zamiennik.

Bonczek - Wto 11 Lis, 2014

Już PiTT chyba to przerabiał w A6 ;)
WuRC - Śro 12 Lis, 2014

Dokładnie, lepiej zregenerować niż zakładać chinola. Z usług zakładu, do którego namiar podał miras korzystaliśmy wiele razy i zawsze wszystko profi jak trzeba, polecam.
PiTT - Śro 12 Lis, 2014

przerabialem to w audi
regeneracja u mnie drogo by wyszla bo ok 600 zl, ale podobno ze wzgledu na wysoki poziom utrudnienia...
w koncu kupilem zrobilem to u takiego szpeca ktory przerabia lampy i dostalem z nowszego modelu z regenerowanymi odblysnikiami... nawet nie ma co porownywac przed tym co bylo wczesniej a po :)
ale... w porownaniu do paska to i tak swiecili slabo... niestety te gadki ze po regeneracji swieca lepiej niz fabryka mozna sobie wsadzic centralnie w dupe, wiadomo to zarobek mechanikow, ale jesli mialbym cos robic to bym po prostu wolal kupic nowe lampy Depo (w beemce mialem), ktore jakoscia nie odbiegaja od oryginalu, ale podobno po jakims czasie polamaly sie regulatory wysokosci :/
podsumowujac, jesli regeneracja jest tak do 400zl to smialo to mozna robic - nie ma co liczyc na cud... wiekszosc tekstow na stronach jest po prostu wyssanych z palca
co nowe to nowe :)

Kamill - Śro 12 Lis, 2014

PiTT napisał/a:

co nowe to nowe :)

Co stare to stare, pokazuj fujare.

PiTT - Śro 12 Lis, 2014

Kamill napisał/a:
PiTT napisał/a:

co nowe to nowe :)

Co stare to stare, pokazuj fujare.

jestes na to gotowy? :lol2:

Anonymous - Śro 12 Lis, 2014

No własnie pogrzebałem po róznych forach i opinie o regeneracji sa często chujowe.Z nowych mam do wyboru
Hella -cena z kosmosu ponad 2tys/2szt
Magneti Marelli -ok 800/2szt
Depo-pińcet z hakiem/2szt

chyba sie zdecyduje na te Magnetii

Niemy - Czw 13 Lis, 2014

Depo nie kupuj, działają ale krótko :D później łamią się zaczepy, wypalają się odbłyśniki i cała lampa lata jak 328i po kartoflisku
Walle - Czw 13 Lis, 2014

Także odradzałbym Depo.
Shymek - Czw 13 Lis, 2014

Ja polecam regeneracje :)
Moje lampy przerabiał akurat kolega więc na temat cen się nie wypowiem :rotfl: ale za to przed i po jest mega różnica

Kamill - Czw 13 Lis, 2014

Dajesz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group