To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxo vs Calibra Turbo

Anonymous - Sob 07 Paź, 2006
Temat postu: Saxo vs Calibra Turbo
No to teraz ja opisze jak dostałe w dupe od Calibry Turbo.
Wracam K.E.N do domku ( ostatnio jakoś tylko na tej ul. przychodzi mi się scigać ) a patrze wyprzedza mnie Calibra z napisem Turbo-mysle pewnie koleś sobie dokleił i cwaniakuje. no to ogień za panem ( znowu z żoną i dzieckiem :D ) ale jakoś ta Calibra odchodzi jak chce-mówię kurde co jest!!!. no to stanelismy na swiatłach( ja za nim) zielone i palnik. Pan chyba zjeba...ł start więc na 1 idziemy równo 2 no i.... Calibra odjechała makabrycznie, tylko widziałem jak z wydechu strzela, 3 pan mnie pozamiatał. Ale.... he he
dojeżdzając do skrzyżowania na KEN jest Taka chopa( w strone Kabat) ja mniałem ok 130 km/h on gdzieś tak ze 150 moze lepiej ja odchamowałem akolej : albo debil albo nie wiedział albo wiedział i nie szkoda mu auta i tak wyjebało go w powietrze ze mało nie pekłem ze smiechu. ok metra był w powietrzu potem tak zajeba...ł tyłem ze słyszałem tylko huk i widziałem iskry. Mało tego jak lądował postawiło go bokiem i już widziałem jak bedzie piekny dzwon-udało mu się uratować.
No to na tyle. w dupe dostałem ale ubaw był przedni :570:

[ Dodano: Sob 07 Paź, 2006 ]
szymon napisał/a:
Pan chyba wykonujący ruchy posuwiste

ja tego nie napisałem????
michał co jest :570:

Peter - Sob 07 Paź, 2006

niezly jebak
strick - Sob 07 Paź, 2006

Szkoda zę nie miałeś kamery! Były by jaja!
gaugan - Sob 07 Paź, 2006

taka szara z niepomalowanymi drzwiami kierowcy i wlotem do turbiny na masce?? jak tak, to ja dzisiaj widzialem przy onkologii, no zapierda#$%@ nieeeprzecietnie! potwor jakis

pzdr

Anonymous - Sob 07 Paź, 2006

gaugan napisał/a:
taka szara z niepomalowanymi drzwiami kierowcy i wlotem do turbiny na masce?? jak tak, to ja dzisiaj widzialem przy onkologii, no zapierda#$%@ nieeeprzecietnie! potwor jakis

pzdr

NO ona była czarnego koloru, i miała jakiś mega głośny, wydech, na obr. biegu jałowego silnik pracował nierówno. A może ta Calibra była dłubana??? he he.
ale jak turbina napąpowała to ta Calibra dostawała mega kopa. za każdą zmianą biegów było puf, ogień, itp.

gaugan - Nie 08 Paź, 2006

widzialem calibre zachowujaca sie tak samo, tylko ta byla taka ciemno szara. dokladnie miedzy Leclerkiem, a onkologia. nie mial kolo litosci

pzdr

Anonymous - Nie 08 Paź, 2006

to była fura mojego kolegi sprzedał te calibre i teraz chce kupic vti :)

dziwne :570:

saxorulez - Nie 08 Paź, 2006

uu... kurka...

trzeba będzie uważąć..
postaram się pomścić kolegę..

dzik - Nie 08 Paź, 2006

No owszem, wsrod smietnikow NA sa tez rodzynki turbo, a jak jest w dobrym stanie to potrafi namieszac. Z tego co pamietam turbo ma 5 srubek w kolach, wiec na to warto zwracac uwage :)
saxorulez - Nie 08 Paź, 2006

czy ono zarazem nie jest 4x4??

EDIT: odpowieadam na swoje pytanie :)

Calibra 2.0 16V 4x4 turbo (204 HP) C20LET - produkowana od 04.1992 - 07.1997 roku

moc 204 KM przy 5600 obr/min, moment obrotowy 280 Nm przy 2400 obr/min
silnik DOHC 16 zaworowy, skrzynia 6 biegowa, Bosch Motronic M 2.5/2.7
prędkość maksymalna 245 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 - 6,8 sekundy

dzik - Nie 08 Paź, 2006

Jest, ale malo ktory ma 4x4 sprawne.
gaugan - Nie 08 Paź, 2006

ale tam to turbo bylo jakies gigantyczne na pewno nie seria. syk, pierd, dym, ogien!!

strasznie szybka

Anonymous - Pon 09 Paź, 2006

z tego co pamietam to kolega mowil ze ma 250 KM i pali od ch..... :D
M - Pon 09 Paź, 2006

Hehehe akcja niczym z Fast n Furious :D
Tam za tą hopą są latarnie na srodku więc upiekło mu się od dużego dzwona :|
Mnie w sobote malo co nie zjadl Leon z Kabat :) Czarny i dobrze sie odpychał :)

Anonymous - Pon 09 Paź, 2006

dzik napisał/a:
Jest, ale malo ktory ma 4x4 sprawne.

właśnie Calibry Turbo są 4x4 a ta jechała na 2 łapy!!!??.
Tak mi się wydawało co potem pan potwierdził jak dojechał do ronda i skręcił w prawo dając ostro w palnik-przednie koła piszczały w niebogłosy i strasznie dłuuuuugo.
a tył jechał normalnie. za bardzo nie wiedziałem z czym mam doczynienia- może to była 2.0 16 V i pan zapodał sobie turbine-ale nie wyglądała ona na jakąś zadbaną i dopieszczoną więc to wykluczam.
hm, dziwa sprawa. a mozna jeździć 4x4 bez tylnego napędu???
ciekawe jaki rozdział mocy na poszczególne osie ma ten wynalazek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group