To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

siema - Pią 08 Maj, 2015
Temat postu: Wybory 2015
Ciekaw jestem czy Hothatch.org to przekrój przez całość społeczeństwa i będziemy głosować podobnie jak reszta, czy jesteśmy trochę odchyleni w pewnym kierunku?

Wyniki ankiety ukryte do godz 21ej, by nie sugerować odpowiedzi.

Bonczek - Pią 08 Maj, 2015

Ja nie idę.
Niemy - Pią 08 Maj, 2015

Bonku to raczej najgorsze co możesz zrobić.
siema - Pią 08 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Ja nie idę.

Czemu? Czy to z powodu braku właściwej oferty u kandydatów, czy wyraz sprzeciwu?

CHRZANEK - Pią 08 Maj, 2015

Nie oddając głosu oddajesz go komuś innemu :)
Ja głosuje i ciesze się że są kandydaci inni niż z 4 "partii wiodących".

Bonczek - Pią 08 Maj, 2015

Nie interesuje sie polityka i nie wiem na kogo głosować. A nie zamierzam jak niektórzy wybierać mniejszego zła, głosować na kukiza bo sie buntuje, na Korwina bo ktos by chciał jarac gibony czy na ogórek bo jest najładniejsza ze stawki.

Dodatkowo nie wierze ze te wybory maja na cokolwiek realny wpływ :)

siema - Pią 08 Maj, 2015

Dość mocno odbiegamy od oficjalnych sondaży ;)
siema - Pią 08 Maj, 2015

o_O
http://www.dailymotion.com/video/x2phsdq
Dziwna wypowiedź. W sumie trudno się dziwić Kukizowi:
http://wiadomosci.gazeta....kiz_pozywa.html

Kenet - Pią 08 Maj, 2015

Ja jedyne w czym widzę odrobinę odrobinę sensu to zagłosować na kogoś kto nie jest w polityce - pacz Kukiz. Może to zidiociałe społeczeństwo w jakiś sposób zacznie się rozglądać co tu się odp...dala.


Aczkolwiek osobiście tak jak Bonk nie widzę realnego wpływu szczególnie tych wyborów na cokolwiek ważnego, więc jeśli będzie w niedzielę padać, a będzie, to nie pojadę głosować do mojego słoikowa motocyklem tak jak to miałem w planie. Demokracja przegra z pogodą ;D

Anonymous - Pią 08 Maj, 2015

hmmmm naprawde ktos chce głosowac na palikota? :rotfl:
Rasputin - Pią 08 Maj, 2015

I to 5 osób xD Ja bym od razu takich delikwentów usuwał :rotfl: Zresztą szkoda czasu na takich :faja:
zajcev_28 - Sob 09 Maj, 2015

nie rozumiem czemu Madzia tylko dwa głosy...
Jakarti - Sob 09 Maj, 2015

rabarbar napisał/a:
hmmmm naprawde ktos chce głosowac na palikota? :rotfl:

a ja np niedawno sie dowiedzialem, ze moi znajomi są przeciwko in vitro
i teraz mam sie z nimi przestac ziomowac? :D bo to dla mnie jeszcze mniej zrozumiałe niz taki palikot
niech sobie ludzie robia co chca tylko pozniej musza brac odpowiedzialnosc za swoje czyny a nie chowac glowe w piasek

Bonczek - Sob 09 Maj, 2015

Czy jezeli zjem dzis kanapkę z ogórkiem to bedzie to traktowane jako łamanie ciszy wyborczej?
zefir - Sob 09 Maj, 2015

najbardziej rozśmiesza mnie w tej kampani, jaką społeczeństwo ma wiedze o "możliwościach" prezydenta i zajebiście je przecenia :D

i tak jak środki przekazu pierdolą o tej kampanii to jakaś masakra.
(od tvn po jakies debilne linki na fb offowych dziennikarzy)

a poziom tych debat i dyskusji kandydatów powoduje że nawet nie potrafie wyczuć mniejszego zła.

im jest jestem starszy to pomijając, że trace sens oglądania prasówki codziennej, tv - to tracę sens chodzenia na wybory, bo niestety ale cała trzoda od poziomu gminy do sejmu/senatu to jakieś kurwa stado i kumulacja dramatu, czyli obraz dużej części społeczeństwa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group