To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Mój mały Top Gear

Walle - Pią 27 Lis, 2015
Temat postu: Mój mały Top Gear
http://zimoaktywni.pl/jak...-czy-paralotnia

Chciałbym pokazać Wam kolejną moją realizację, trochę bardziej na bogatko, kilka fajnych ujęć i niesamowite przeżycie.

Subaru Outback też dało radę :) , zrobiłem nim 2000km i mam bardzo dobre wspomnienia.

Pozdro!

Alexxx - Pią 27 Lis, 2015

Pięknie tam... drobna nieścisłość bo jest to MOTOparalotnia ;p

btw. czy to Jarosław "Balcerek" Balcerzewski?

Walle - Pią 27 Lis, 2015

Tak, jest, to Balcerek :)

W środowisku i tak używa się skrótowej nazwy = paralotnia :)

anjas - Pią 27 Lis, 2015

Fajnie, trzyma w napięciu do ostatniej chwili :)
fydi - Pią 27 Lis, 2015

Walle napisał/a:
W środowisku i tak używa się skrótowej nazwy = paralotnia

:rotfl: Nie. Chyba, że masz 6 lat i na szybowiec mówisz samolot. Tak jak Alexxx, napisał lepiej to poprawić ;)

Alexxx - Pią 27 Lis, 2015

fydi napisał/a:
Walle napisał/a:
W środowisku i tak używa się skrótowej nazwy = paralotnia

:rotfl: Nie. Chyba, że masz 6 lat i na szybowiec mówisz samolot. Tak jak Alexxx, napisał lepiej to poprawić ;)


W sumie i tak i nie. "Paralotnia" PF1 i "wozek" PL2 i wiadomo o co biega... swoja droga MEGA wyniki maja nasi motoparalotniarze a w mediach o tym cicho bo sport nie wymaga kopania pilki. Troche szkoda.

Walle - Nie 29 Lis, 2015

fydi napisał/a:
Walle napisał/a:
W środowisku i tak używa się skrótowej nazwy = paralotnia

:rotfl: Nie. Chyba, że masz 6 lat i na szybowiec mówisz samolot. Tak jak Alexxx, napisał lepiej to poprawić ;)


Wiesz, skoro mówi mi tak człowiek, który latał w materiale, to chyba już mu zaufam :)

A przecież i tak Haters gonna hate :faja:

Alexxx - Nie 29 Lis, 2015

Walle napisał/a:
fydi napisał/a:
Walle napisał/a:
W środowisku i tak używa się skrótowej nazwy = paralotnia

:rotfl: Nie. Chyba, że masz 6 lat i na szybowiec mówisz samolot. Tak jak Alexxx, napisał lepiej to poprawić ;)


Wiesz, skoro mówi mi tak człowiek, który latał w materiale, to chyba już mu zaufam :)

A przecież i tak Haters gonna hate :faja:


Tu nie chodzi o hate :) film fajny! Serio.

Vlodarsky - Pon 30 Lis, 2015

Dużo fajniejszy film od tego na lodzie :) I Ty jakis taki naturalny bardziej niż ostatnio. Podoba mi się.
Kamill - Pon 30 Lis, 2015

I ja w końcu obejrzałem. Ten Player onetu jest jakiś trefny, myślałem ze to taki efekt dałeś na początku, a to mi się Player tak ciął i po klatce wyświetlał, później sie zawiesił ze 3 razy przy przewijaniu xD
Ja sie nie znam, ale realizacja mi się podobała, natomiast sam pomysł jest już dość nudny i nawet jak w TG go powtarzali po raz n-ty to odpuszczałem - ale to tylko moje wrażenie, bo oglądałem dużo TG i mi się po prostu to przejadło.
Czym był kręcone te ujęcia z powietrza? Z drona czy z jakiejś motolotni?

Walle - Pon 30 Lis, 2015

Alexxx, ale ja nie do Ciebie :) Ja każdą krytykę biorę na klatę, bo nie jestem Clarkson, ani May, ani Hammond, więc wszystkie spostrzeżenia i porady są na wagę złota :)

Ujęcia z góry z drona w większości. Droniarz był świetny, serio, robił doskonałą robotę. Potrafił tym dronem odlecieć na kilkaset metrów nie mając go w zasięgu wzroku i świetnie sobie dawał radę. Specjalista i fachowiec! Polecam.

Pomysł może i nudny, ale to jest reklamówka w sumie z małym zacięciem redakcyjnym, a ulokować opony łatwo nie jest :)

Dziękuję za dobre słowa, pozdrowienia!

Rasputin - Pon 30 Lis, 2015

A jak to jest że ONET reklamuje Conti ;) ?
PiTT - Pon 30 Lis, 2015

Rasputin napisał/a:
A jak to jest że ONET reklamuje Conti ;) ?

raczej conti reklamuje sie na onecie ;)
a co do filmu, bardzo fajny
daje rade ten subarak? to 2.0d 150KM manual?

Walle - Wto 01 Gru, 2015

Do Subaraka bardzo się przywiązałem przez te 2000km :) Auto jest bardzo fajne, duże w środku i spore na zewnątrz. Ma bardzo wygodne fotele. Prowadzi się bardzo przewidywalnie i nie klęka nawet na suchym przy 20 stopniach C i na zimowych oponach.

Skrzynia CVT, więc trzeba się przyzwyczaić, rakieta to to nie jest bo około 10 sek do setki, ale 100km/h po mega nierównej drodze w parku narodowym, po dołach, torach i zakrętach - doskonale sobie dawał radę.

Urządziłem sobie podczas przejazdu z jednej lokacji do drugiej mały race po praku narodowym, po leśnych duktach, na pełnej k.... - rewelacja. Ten napęd 4x4 daje sobie radę milion razy lepiej niż "4x4" z nowego X5, którym jeździłem kilka dni w minionym tygodniu.

Generalnie ten Subarak jest mega. Jak dobry kumpel. A przeżył w tych Bieszczadach sporo :)

Polecam.

PiTT - Wto 01 Gru, 2015

CVT dyskwalifikuje... nie dam rady do tego sie przekonac... ale w manualu juz ok :)
co to za frajda z jazdy jak masz wrazenie ze caly czas lecisz na slizgu sprzegla... wyje, buczy i zero przyjemności
nie jezdzilem co prawda nowym outbackiem z ta skrzynia, ale chyba wszedzie jest ta sama?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group