To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rally Mińsk Mazowiecki 2007 - 23-24/06/07

Anonymous - Sob 23 Cze, 2007
Temat postu: Rally Mińsk Mazowiecki 2007 - 23-24/06/07
Automobilklub Centrum serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportu samochodowego, do sprawdzenia się w sportowej rywalizacji na trasie KJS "Rally Mińsk Mazowiecki", umożliwiającej zdobycie punktów do licencji krajowej sportu samochodowego.
Rajd samochodowy dla kierowców amatorów i zawodników licencjonowanych "Gość", jest V Rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej 2007

Rajd będzie składał się z trasy dojazdowej i 12 prób sportowych rozegranych na wydzielonych z ruchu placach i parkingach.


wiecej tutaj -> http://www.ak-centrum.pl/





Osobiście jade w nd na "SUPER PRÓBA" - jakby ktoś był szukajcie cerwonego AX'a :P

Dariano - Sob 23 Cze, 2007

Byłem chwile poogladac . Jechalem kiedys ten KJS malarem :)
Anonymous - Nie 24 Cze, 2007

no wiec ja dzis bylem...

1 start i autem i moj ....
dwa małe błedy :
1) na nawrotce lekko wyjechalismy na kraweznik, ale słupek był przesuniety o ok 1m i dlatego nas wywaliło...
2) nie zredukowałem na 1 na 1 z nawrotek i lekko nas zdławoło ...

ale ogólnie moj pilot (bardzo dobry kierownik) wystawił mi 4plus wiec nie jest zle....


poza tym troszke mam niedostyt, bo wszyscy jechali SUPER PRÓBE 2 razy, a osoby ktore sie zgłosiły w dniu zawodów tylko raz ..... ogolnie czekam na nast start :P

a to sztrucel na rynku :P

Marek23 - Pon 25 Cze, 2007

Gratki Marcel... AX wygląda bojowo.
Anonymous - Wto 26 Cze, 2007

Marek23 napisał/a:
Gratki Marcel... AX wygląda bojowo.


dzieki mareczek .... ogolnie moge powiedziec ze wyjazd na plus, poza tymi dwama pierdołami na placu - reszta poprawnie ;)

w sobote mam zamiar dojechac do mety (chyba ok14 prób)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group