To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - 106 hot hatch

Vlodarsky - Czw 23 Lut, 2006
Temat postu: 106 hot hatch
widziałem dzisiaj 106 czarne z naklejką hothatch na masce i z tylu. Czy to ktoś od nas ?
ps - Czw 23 Lut, 2006

To zdaje się konkurencja z hot-hatch.pl Ten koleś był raz na naszym spocie. Miał też chyba jakąś sporą naklejkę z boku auta.
Peter - Czw 23 Lut, 2006

a to chyba wiem ktory.to znak ze musimy miec caly adres na naklejce www.hothatch.org :P
Michał - Czw 23 Lut, 2006

jaki kolor ?? jak czarny z dokładką przy tylnim zderzaku i napisem pro-eingenering czy jak to tam ...
Vlodarsky - Czw 23 Lut, 2006

zgadza się - on był z hot-hatch.pl :)
lenny - Pią 24 Lut, 2006

czyli następnym razem jak ktoś go spotka to obowiązkowo zrywamy naklejke koledze...!
heheh
zart oczywiscie... niech sobie żyją własnym życiem a my swoim będziemy!
uważam że jak na klub powołany pół roku temu to dorobiliśmy się naprawde elitarnych jednostek samochodowych!!!!

Vlodarsky - Pią 24 Lut, 2006

no mamy w swoich szeregach 306 cabrio :) :) :) żarcik... ale szczerze mówiąc to sporo jest już VTSków i tego typu popierdalaczy :) a będzie więcej !!!!
Anonymous - Nie 26 Lut, 2006

No to 106 trzeba teraz zbukrować bo naklejki zrywają :P
To nie moja ale wiem czyja trzba ostrzec przed wabadalami ;)

A ja waszej jeszcze nie widziałem moge prosić o zrzut :D :D :D

Michał - Nie 26 Lut, 2006

Mamy pare typów ale grupa trzymająca władze jeszcze nie wybrała. A ta 106 jest kolegi z klubu www.hot-hatch.pl, kiedys nawet poznaliśmy sie u nas na spocie. Kolega przyjechał i sie spytał czy sie połączymy ale jakos tak wyszło ze oddzielnie działamy.
Anonymous - Pon 27 Lut, 2006

Michał napisał/a:
Mamy pare typów ale grupa trzymająca władze jeszcze nie wybrała. A ta 106 jest kolegi z klubu www.hot-hatch.pl, kiedys nawet poznaliśmy sie u nas na spocie. Kolega przyjechał i sie spytał czy sie połączymy ale jakos tak wyszło ze oddzielnie działamy.


Owszem bylem i składalem taka propozycje. U nas na forum temat zostal podjety zeby zrobic "probny-spot-wspolny" ale u was na forum byla cisza.

Od naklejek z daleka :D :D

A tak BTW gdzie mnie widziano?

Anonymous - Pon 27 Lut, 2006

Trzeba cię schować bo teraz będą na Ciebie polować
Anonymous - Pon 27 Lut, 2006

rosssssa napisał/a:
Trzeba cię schować bo teraz będą na Ciebie polować


Najpierw musza zlapac (takie oberwanie naklejek podczas postoju jest nie fair) :D

Anonymous - Wto 28 Lut, 2006

nie martwcie sie :) u nas killer w niedługo z budy wychodzi :> :) ... w kazdym razie bedzie sie mozna łapać na miejscówkach :564: ;)
Michał - Wto 28 Lut, 2006

Spoko, u nas juz prawie jest jeden. Będzie sie można łapać na miejsówkach
Michał - Wto 28 Lut, 2006

sebson napisał/a:
rosssssa napisał/a:
Trzeba cię schować bo teraz będą na Ciebie polować


Najpierw musza zlapac (takie oberwanie naklejek podczas postoju jest nie fair) :D


Heheheh, juz jeden cie złapał saxo kiedyś :) :564:
no offence ;)
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group