To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Hitman

qbus - Śro 30 Sty, 2008
Temat postu: [f] Hitman


Ekranizacja bijącej rekordy popularności gry wideo.

Agent 47 jest znakomicie wyszkolonym zabójcą do wynajęcia. Myśliwy zmienia się w zwierzynę, gdy 47 uwikłany zostaje w aferę polityczną, a jego tropem ruszają agenci Interpolu i rosyjscy wojskowi. 47 walczy o przetrwanie, próbując odkryć, kto go wrobił i komu zależy, by wyłączyć go z gry raz na zawsze.


Timothy Olyphant - Agent 47
Dougray Scott - Mike
Olga Kurylenko - Nika
Robert Knepper - Yuri


Hmm... wlasnie obejrzalem, fanom gry napewno przypadnie do gustu, dosyc dobrze oddaje klimat tytulu. Moim zdaniem drugi po Silent Hill film w ktorym oddalo sie oddac atmosfere z ekranu monitora na ekrany kin/tv. Milośnicy kina akcji którzy nie mieli styczności z grą też raczej będą zadowoleni, no i oczywiście nie moge zapomnieć o ukraińskiej aktorce która bardzo ten film ożywia i ubarwia :) -> http://www.popcorner.pl/p...88,4700023.html czy akurat do kina? (w sumie chyba juz nie graja)... napewno warto oglądnąć.

rasta - Śro 30 Sty, 2008

Ja byłam w kinie, oczywiście wiedziałem na co idę i do filmu podszedłem z dystansem.
Wyszedłem zadowolony ;D Mojej kobicie też się bardzo podbał, tyle, że do końca nie jestem powien czy bardziej film czy sam Hitman :/

Greg - Śro 30 Sty, 2008

Widziałem. Powiem krótko: nawet mi się podobało, myślałem, że będzie lipa. Fajny klimat.
Vlodarsky - Śro 30 Sty, 2008

Podobał się :) i mnie i Kasi :P wiedziałem, że to gra więc nie czekałem na jakieś tam mądre dialogi.
kubas - Śro 30 Sty, 2008

Mi sie bardzo podobalo, wczoraj ogladalem :) Fajnie oddaje klimat gry !! Wiadomo ze np do takiego leona zawodowca to sie nie umywa ale bardzo bardzo mi sie podobalo !!
Anonymous - Śro 30 Sty, 2008

no to chyba obejrze :faja:

ma ktos na DVD czy trzeba wypozyczyc z sieci xD

The Mc - Śro 30 Sty, 2008

A ktos z was grywal w gre? Ja gralem w Hitman 2 i niezle tam byly kilmaty.. np impreza S/M w rzezni
BaRtO_206GT - Śro 30 Sty, 2008

The Mc napisał/a:
A ktos z was grywal w gre? Ja gralem w Hitman 2 i niezle tam byly kilmaty.. np impreza S/M w rzezni


luuuubisz to suko :D :rotfl:

P.S. Na mnie nie zrobisz wrazenia i srednio mi sie podobal..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group