To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [R] Międzylesie "Niespodzianka"

Anonymous - Śro 19 Mar, 2008
Temat postu: [R] Międzylesie "Niespodzianka"
ul. Patriotów 244a. Otwarte codziennie 11:0021:00

Jest to jedna z bardziej znanych restauracji w gminie Wawer. Mieści się tuż przy trasie Warszawa - Otwock. Lokal został założony w 1969 roku.

Są tu dwie sale jadalne, w których zmieści się w sumie 60 gości. W mniejszej można palić.

W menu znajdziemy do wyboru 29 dań obiadowych, w cenę wliczone są ziemniaki albo frytki, surówka i marchewka. Do wyboru jest także 7 potraw z grilla. Ceny drugich dań wahają się od 17 zł jest to cena kotleta mielonego z ziemniakami, surówka i marchewką - do 34 zł. Najdroższa potrawa to kaczka luzowana (podawana bez kości) z jabłkami, żurawiną, buraczkami i zestawem surówek. Danie poleca szef kuchni.


Kiedys specjalnie z rodzicami z Ochoty co niedziela tam jezdzilismy, taka tradycja (ładne imie dla dziewczynki) była .... ale od 12 lat tam nie bylem do dzis.... zjadłem Sznycel z jajkiem sadzonym - b.smaczny ... jak zawsze :lol2: ... w sumie od 12 lat duzo sie tam nie zmieniło, ale jezeli chodzi o jedzenie to bardzo dobrze wg mnie .... porcje duze, wszystko świeze - naprawde warto i polecam jeszcze kompot ;D

Anonymous - Wto 25 Mar, 2008

to bardzo miła świecka tradycja :)
a tak poważnie tyle razy tam jeżdżę do Radości, Falenicy, Michalina etc i nigdy tam nie byłem :)
http://maps.google.com/ma...7,0.080338&z=14

pcs - Śro 26 Mar, 2008

ja tam tez czesto jezdze z radosci, jadlem raz i mi nie podeszlo ...
BaRtO_206GT - Śro 26 Mar, 2008

zarcie spoko, porcje sa naprawde duze. Zjadlem zurek po staropolsku do ktorego na oddzielnym talerzeku byly ziemniaczki ze skwarkami a na drugie schaboszczak z ziemniakami i surowkami (w zestawie byl jeszcze bigos ze sliwka) i kompocik. Drugiego dania nie dalem rady zjesc do konca. Zurek bardzo dobry, kompocik mega, schabowy dobry.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group