To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Wszystko za życie - Into the Wild

Anonymous - Czw 27 Mar, 2008
Temat postu: [f] Wszystko za życie - Into the Wild



http://www.stopklatka.pl/...=29398&sekcja=1

Wkrótce po skończeniu studiów świetnie zapowiadający się 22-letni Christopher McCandless (EMILE HIRSCH) decyduje się zerwać z dotychczasowym wygodnymi i dostatnim życiem. Marzy mu się podróż w nieznane, w poszukiwaniu przygód i swojego prawdziwego ja. To, z czym się zetknął w czasie wędrówki i czego doświadczył zmieniło go dogłębnie. Dla wielu ludzi historia jego ‘włóczęgi’ stała się symbolem wytrwałości i niezłomności ludzkiego charakteru. Kim był Christopher McCandless? Heroicznym podróżnikiem, naiwnym idealistą, buntownikiem, który przeciwstawił się swojej zamożnej rodzinie, synem marnotrawnym, czy też nie znającym strachu ryzykantem – postacią tragiczną zmagającą się z odwiecznym pytaniem o miejsce człowieka w przyrodzie?

SEAN PENN (Reżyser/Autor scenariusza/Producent)


bardzo dobry film pokazujący bezradność jednostki w dzikiej przyrodzie, film po którym zaczynamy się zastanawiać jak bardzo jesteśmy przywiązani do cywilizacji.

gaugan - Czw 27 Mar, 2008

Genialny film z fantastyczna muzyka Eddiego Veddera!! widzialem w kinie w USA hektar czasu temu, nie wiem czemu tak dlugo nie ma u nas

pozdro

Bartli - Pon 14 Kwi, 2008

Dopiero dzisiaj obejrzałem ten film. Przejmujący i smutny, ze świetną muzyką.
Zdecydowanie warty obejrzenia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group