To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Paranoid Park

Anonymous - Pią 20 Cze, 2008
Temat postu: [f] Paranoid Park
Alex ma kilkanaście lat i jest wielkim fanem deskorolek. Jego rodzice się rozwodzą, dziewczyna myśli tylko o seksie [jmk lol], on zaś boryka się z typowymi problemami nastolatków. Wydaje mu się, że życie nie może być bardziej skomplikowane. Jednak pewnego dnia zostaje przypadkowo wplątany w... [jmk-cenzura]

reżyseria: Gus Van Sant
scenariusz: Blake Nelson
obsada: Gabe Nevins, Daniel Liu, Taylor Momsen, Jake Miller, Lauren McKinney
szczegóły: dramat, USA, Francja, 2007, 85 min
premiera, dystrybutor: kino (Polska): 13.06.2008, Kino Świat, kopii: 11






ode mnie 4+ bardzo fajnie zrobiony film - tzn najbardziej podobalo mi sie rozrzucenie historii nie pokolei, montaz zdjecia i dobor muzyki.

Bardzo fajny klimat, jednak troszke sie leje spokojnie takze nie polecam niedysponowanym.

czyli polecam ale nie wszystkim :D

Niemy - Pią 20 Cze, 2008

JIMEK napisał/a:
Bardzo fajny klimat, jednak troszke sie leje spokojnie takze nie polecam niedysponowanym


troszke sie leje? mnie zbetonowalo, o kulach bylem szybszy niz toczaca sie w tym filmie akcja :d

jedynie scena wypadku na torach zrobila na mnie wrazenie 8/
wyszedlem przed koncem


ale moze poprostu nie mialem nastroju ;)

Anonymous - Pią 20 Cze, 2008

wczoraj bylem w teatrze i tak mi bylo duszno i chcialo sie pic ze pewnie fajna sztuka wydala mi sie taka... :/ takze rozumiem :)

tzn chyba dobrze napisalem
JIMEK napisał/a:
troszke sie leje spokojnie takze nie polecam niedysponowanym.

czyli polecam ale nie wszystkim :D

Michał - Pią 20 Cze, 2008

pic mi sie nie chciało, wyspany też byłem.
Flaki z olejem ten film. A ten ziom, tak zamulonego typa to ja dawno nie widziałem. Nuda do kwadratu ... Nie polecam.

aaaaaa.
tą jego panne to by pieł .... typowa amerykanówa.

Gotti - Pią 20 Cze, 2008

Michał napisał/a:
pic mi sie nie chciało, wyspany też byłem.
Flaki z olejem ten film. A ten ziom, tak zamulonego typa to ja dawno nie widziałem. Nuda do kwadratu ... Nie polecam.



i wszystko na temat tego filmu

Prezesiak - Sob 21 Cze, 2008

No tak, chlopaki nie dorosli do kina niezaleznego, tylko ta papka dla mas...eh :)
Anonymous - Sob 21 Cze, 2008

wypozyczylem go chyba z internetowej wypiozyczalni, ale nie mam kiedy tego ogladac ostatnio ;/
Niemy - Sob 21 Cze, 2008

Cytat:
ale nie mam kiedy tego ogladac ostatnio


to lepiej nie ogladaj :)

Anonymous - Sob 21 Cze, 2008

Prezesiak napisał/a:
No tak, chlopaki nie dorosli do kina niezaleznego, tylko ta papka dla mas...eh :)
nie chcialem mowic :) :notocyk:
Niemy - Sob 21 Cze, 2008

JIMEK napisał/a:
Prezesiak napisał/a:
No tak, chlopaki nie dorosli do kina niezaleznego, tylko ta papka dla mas...eh :)
nie chcialem mowic :) :notocyk:


no bo niektore tempoki jok jo nie czajo o tso chodzi w takich 'mondrzejszych' filmach


no i jeszcze te rep...retmo...retrospykcje czy jakos tak wszystko mieszajo





nie podobal sie i tyle xP

Anonymous - Sob 21 Cze, 2008

o gustach sie nicht diskutiren, pilki som dwie a bramka lezy po srodku. sa dodatkowo dwie mozliwosci albo mozna mecz wygrac albo przegrac, no i jeszcze jest trzecia mozliwosc ze mozna go zremisowac...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group