To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Crank ( 2006 )

Michał - Pią 11 Lip, 2008
Temat postu: [F] Crank ( 2006 )
Chev zabójca na zlecenie, pracuje dla mafii na zachodnim wybrzeżu USA. Ma zamiar rzucić tę robotę i rozpocząć nowe życie u boku swej dziewczyny Eve. Pewnego ranka przy jego łóżku dzwoni telefon. Głos po drugiej stronie informuje go, że został zainfekowany substancją zwaną koktajlem z Pekinu, którą wstrzyknięto mu w czasie snu. Pozostała mu tylko godzina życia. Żeby nie umrzeć musi utrzymać w organizmie odpowiedni poziom adrenaliny. (opis dystrybutora)





Jason Statham ... Chev Chelios
Efren Ramirez ... Kaylo
Amy Smart ... Eve
Dwight Yoakam ... Doc Miles
Jose Pablo Cantillo ... Verona
Reno Wilson ... Orlando
Glenn Howerton ... Dr Ankleson
Valarie Rae Miller ... Chocolate



Chev Chelios (Jason Statham) jest fachowym mordercą pracującym dla Zachodniego syndykatu przestępstwa Wybrzeża. Budząc się pewnego dnia otrzymuje kasetę z nagraniem z poprzedniego wieczoru. Na kasecie zarejestrowane jest jak jego rywal Verona (Jose Pablo Cantillo) wstrzykuje mu chińską truciznę, która go zabije. Verona robi to w odwet za jego zdradę i niedopełnienie polecenia przez Cheva. Film nabiera ogromnej prędkości, wciąż coś się dzieje gdyż Cheva przy życiu trzyma podwyższony poziom adrenaliny. Choć nie wie ile zostało mu czasu robi wszystko aby dokonać zemsty i zabić tego, który chce jego śmierci.

Bardzo dobra gra aktorska, Jason Statham znany z filmów "Transporter", "Teoria chaosu", "Rewolwer" i innych, pokazuje tutaj swój kunszt aktorski. Mocne sceny, walka, przemoc, seks na ulicy. Wciąż wprowadzają widza w przyspieszoną akcje, powodując nie tylko u Cheva szybsze bicie serca.

Naprawdę warto zobaczyć ten film, gdyż nie bez powodu został sklasyfikowany w gatunku akcji. Do ostatniej minuty trzyma widza w napięciu.

OSKAR - Pią 11 Lip, 2008

Wiedzialem cycu,ze ogarniesz ten temat ;d ;d ;d
Zajeb.isty film ;d ;d ;d

Najlepsze w nim jest montaz i pomysly z kamera ;d ;d
mam nadzieje Majk,ze czesc pomyslow masz zamiar wykozyctac przy wlasnych produkcjach ;d ;d ;d

Podoba mi sie strasznie,mimo,ze drugi raz go ogladalem,ale w tym towazystwie nawet 50 raz obejze Gwiezde Wojny ;d ;d

A scena w Chińskiej dzielnicy pobila wszystkie jakie widzialem do tej pory ;d ;d

POLECAM!!!

Misiek_lbn - Pią 11 Lip, 2008

stare, ale naprawde fajne :]
ogólnie filmy z nim mi się podobają :)
ten warty obejrzenia jeśli ktoś jeszcze nie widział

Anonymous - Pią 11 Lip, 2008

:rotfl: podobał ci sie, bo byłes w dobrym kinie ;D
KonradMK - Pią 11 Lip, 2008

kolo ma zajebisty dres w tym filmie, widziałem, też polecam
Anonymous - Pią 11 Lip, 2008

ogladalem ale jedyne co z niego pamietam to to ze byl fajny ;d
michool_vt - Pią 11 Lip, 2008

taaa, ruchanie kobiety w tlumie gapiow zeby przezyc to jest to ;D
Anonymous - Pią 11 Lip, 2008

Cytat:
aaa, ruchanie kobiety w tlumie gapiow zeby przezyc to jest to ;D
zastanow sie zanim napiszesz cos obrazliwego dla niektorych uzytkownikow forum :lol2: :D
saxorulez - Czw 17 Lip, 2008

Cytat:
Naprawdę warto zobaczyć ten film, gdyż nie bez powodu został sklasyfikowany w gatunku akcji. Do ostatniej minuty trzyma widza w napięciu.


obejrzałem wczoraj... ze ten teges..

montaż zajebisty - bardzo fajny początek..

od około 20 minuty scenariusz jest tak debilny i tak głupi że aż nie mogę uwierzyć że Jajson wystąpił w takim filmie.. szok, męczyłem się i nie pomagało nic to ze ujęcia były bardzo fajne i dynamiczne

Anonymous - Czw 17 Lip, 2008

a czy on poza italian job gral w jakims dobrym filmie?
kubas - Czw 17 Lip, 2008

the transporter :>
saxorulez - Czw 17 Lip, 2008

JIMEK,

ja nie oczekuje od Jajsona zeby grał w Angielskim Pacjencie lub Wiernym Ogrodniku,
on jest aktorem filmów akcji oraz brytyjskiego kina (m.in. u G. Ritchie)

Od takich filmów oczekuję przedewszystkim dużo fajnych efektów, dobrego montażu - nie spodziewałem się że rano usiąde i pogadam z Justyną o tym filmie.. ale nie spodziewałem się też że rano wstane i pomysle że żałuję że wogóle to wypożyczyłem (na szczęscie była promocja 2 PLN za 3ci film)

Najgorsze jest to ze kręcą kolejną cześć tego filmu.. makabra

KonradMK - Czw 17 Lip, 2008

saxorulez napisał/a:
nie spodziewałem się że rano usiąde i pogadam z Justyną o tym filmie..


ja bym cię o to nawet nie podejrzewał. co się z tobą dzieje? :D

Anonymous - Czw 17 Lip, 2008

ej ziom ja nie pytalem ironicznie tylko poprostu nie znam jego dorobku :)
saxorulez - Czw 17 Lip, 2008

JIMEK napisał/a:
ironicznie


nie było to tak odebrane :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group