To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Kubły

Michał - Wto 28 Mar, 2006
Temat postu: Kubły
Witam
Mam pytanko do was.
Mozecie mi cos powiedzieć o fotelach firmy SPEED ? Dobre to ? Złe ? Warto ?
Dokladnie chodzi mi o model
SPEED RC
Fajnie wyglądają, chyba są wygodne, nie są typowymi wtardymi kubłami tylko komfort jeszcze jako taki jest.
Co o nich sądzicie ?

nox - Wto 28 Mar, 2006

a jakis czas sam planuje je zdobyć drogą kupna :)
słyszałem o nich dużo dobrego stosunek ceny do jakości BDB jakoś wykonania całkiem niezła jedynie to boczne obszycia warto jest zamówić w skórze bo te zwykłe ponoć łatwo się przecieraja.

dzik - Wto 28 Mar, 2006

Troche ponad 600 kosztuje bimarco expert. Ma homologacje a to kusi.
Grzesiek VTS - Wto 28 Mar, 2006

kiszka to siedzenie strasznie wyskokie ma trzymania boczen i bedzie sie zle wsiadalo i wysiadalo z tego fotel no chyba ze bedziesz tylko w rajdach jezdzil to jest ok,a jesli chcesz na codzien to bedzie to bardzo uciazliwe.
porownaj SPARCO EVO z tym fotel ja mam takie i wsiada sie jeszcze jako tako.Chcialem kupic Sparco CORSE
pdodobny do tegoialei jak wsiadalem do niego to odrazu powiedzialem DUPA NIE.

Bedzie sie zle wysiadalo na 1000%

\




k-mart - Wto 28 Mar, 2006

cena jest dobra ale nie wiadomo czy maja homolagacje i ile waza. Mam takie podejscie do kublow ze jesli juz, to tylko z homologacja i przynajmniej <7kg (co i tak juz jest nie malo).
P.S. Nie zapomnij ze masz jeszcze wydatek na pasy, bo nie warto zakladac jakiegos sietexa do poteznej fury ;)

Grzesiek VTS - Wto 28 Mar, 2006

Mocowania jeszcze :D A pasy to polecam SABELTA !!!! bo mam jedne sabelty a drugie sparco i sparco sa do pupy!!!! TYLKO SABELT a do saxo to spokojnie 3 punktowe i jest git :D :P
dzik - Wto 28 Mar, 2006

Szkoda oszczedzac kilka stowek na fotel jesli podczas dzwona nam sie polamie.
Michał - Wto 28 Mar, 2006

Grzesiek VTS napisał/a:
kiszka to siedzenie strasznie wyskokie ma trzymania boczen i bedzie sie zle wsiadalo i wysiadalo z tego fotel no chyba ze bedziesz tylko w rajdach jezdzil to jest ok,a jesli chcesz na codzien to bedzie to bardzo uciazliwe.
porownaj SPARCO EVO z tym fotel ja mam takie i wsiada sie jeszcze jako tako.Chcialem kupic Sparco CORSE
pdodobny do tegoialei jak wsiadalem do niego to odrazu powiedzialem DUPA NIE.

Bedzie sie zle wysiadalo na 1000%

[url=http://img476.images...6uf.png]Obrazek[/URL]\



[url=http://img388.images...0ye.jpg]Obrazek[/URL]


Ile razy mozna cie prosic grzesk zebys pisał w wordzie a pozniej to wklejał ? Przeczytaj to co napisałeś .
Ja nie pytałem sie o fotele jakie ty masz tylko o zdanie na temat foteli które podałem
fotel Speed kosztuje 450 zeta a ile kosztuje twój ? Za cene twoich foteli , sory ale wolałbym zrobić w samochodzie przegląd, dłożyć pare pierdół , wymienić, kupić fele takie jak ma dariano itd Ja nie jedze na rajdach wiec mi fotel spraco, omp nie jest wogole potrzebny. Co do wypadku , nie zamierzam narazie w nic walic :D Spokojnie jedze .
Co do pasów, cenna uwaga.

nox - Wto 28 Mar, 2006

ponoć model II i III jest dobry na codzień przynajmniej sporo osob uzytkuje je na codzień i sobie bardzo chwali :)
Maciek - Wto 28 Mar, 2006

Michał, o tych fotelach było chyba grdzieś na sr.pl i tam ci co je wsadzili to chwalili.
Grzesiek VTS - Wto 28 Mar, 2006

jak dla mnie to nawet z deski możesz sobie strugnac fotel ,ja bym w tym nie jeździł ,żadnych testow te fotele nie przeszły , pełne chalpnictwo !!!!
Szkoda kasy na to wydawać a i jeszcze cos pierw sprawdź czy wejdą do saxo tak żeby sobie drzwi mógł zamknąć. :P

cena jest odpowiednia co do jakości!!!!!!!!

wole dać raz więcej i kupic porządne niz kiszkowata paść.

nox - Wto 28 Mar, 2006

tutaj masz opinie ludzi z SR.pl
http://www.streetracing.p...der=asc&start=0

Michał - Wto 28 Mar, 2006

Grzesiek VTS napisał/a:
niz kiszkowata paść.

to czemu masz leksusy :D i napis saxo plastikowy :D


Zobacz co napisał NOX, ze ludzie nie narzekają, ze kupują.

Grzesiek VTS - Wto 28 Mar, 2006

ma to jakąś homologacje albo testy przeszło ??? bo wiedze ze tylko ludzie sie wypowiadają ,jak dla mnie to odpada Taki fotel a co zrobi Michał to jego sprawa.
Nie czepiam się tego fotela .

Zycie jest chyba więcej warte niż 450zl.


lexusy mi sie podobają i nie maja żadnego znaczenia dla bezpieczeństwa.

napis Saxo mam z tego samego plastiku co ty :P

Michał - Wto 28 Mar, 2006

dobra
jak w cos uderzysz w puszcze zwanej saxo albo ktos w ciebie to zaden fotel ci nie pomorze, taka jest smutna prawda.

koniec tematu. Właśnie rozmaiwam z Mackiem o fotelach, cos tam mi proponuje ale narazie nic nie mówe. Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group