To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Regulamin 2010 KJSów

Vlodarsky - Śro 13 Sty, 2010
Temat postu: Regulamin 2010 KJSów
na akcentrum widziałem dyskusje, że KJS nie dają żadnych pkt do licencji.

co wy na to ?

Anonymous - Śro 13 Sty, 2010

Nowe regulaminy przyznawania licencji są w innym temacie. Nie trzeba jeździć już kjs żeby zdobyć licencję
Vlodarsky - Śro 13 Sty, 2010

czyli, że ten temat jest z dupy ?

Andre to może powiedz mi tak po krótce co teraz człowiek z normalnym zwyczajnym autkiem może sobie zrobić żeby zdobywać kolejne licencje ? Tak dla laika :)

Mick - Śro 13 Sty, 2010

Marku,

musisz zrobić sobie klatkę wg załącznika J. Dołożyć kubły i pasy nawet z utraconą homo, dwie gaśnice 2 kg, do tego ubranie również z utraconą homo i jeździsz sobie swoim "normalnym" autkiem w 3 lidze :) po zdaniu egzaminu... ze względu na nowy regulamin uzyskiwania licencji R2.

Stf - Śro 13 Sty, 2010

Marku rób furaka pod płaskie upalania zamiast do kjs ew. pod górskie tak jak Mick. W tych drugich moim zdaniem coraz mniej osób będzie startowało aż w końcu wszystko umrze śmiercią naturalną, natomiast luźnych pojeżdżawek będzie coraz więcej. Wg mnie za pojeżdżawkami przemawiają chociażby te 4 na szybko wymyślone argumenty:
1. Mniejszy stopień awarii/zużycia samochodu (lepsze nawierzchnie),
2. Odcinki charakterystyką czasami zbliżone do oesowych (prędkość, nawierzchnia - nie tylko asfalt chociaż on dominuje),
3. Większe prędkości -> więcej funu przy jednoczesnej większej porcji zdobywania doświadczenia (w kjs wiele moim zdaniem się nie nauczysz). w Ułężu czy Nowy Mieście Nad Pilicą np. pakowanie się zakręty 130+ km/h wymaga innego typu skupienia niż luźne przejazdy RS'a pod stadionem w których max prędkość nie przekracza 70km/h.
4. Fajne są wyjazdy na upalania z kumplami - im większa grupa tym ciekawiej można spędzić czas, w kjs'ach już chyba nikt nie bierze udziału z hh.org w Wawie - czy się mylę ?

Bad-i - Śro 13 Sty, 2010

dlatego albo Góry albo RD3L
k-mart - Śro 13 Sty, 2010

albo latara w dach w swieto transportowca
Anonymous - Śro 13 Sty, 2010

albo Wyscigowy Puchar Polski-więcej jazdy niz w gorach,bezpośrednia walka,koszty podobny,niestety tylko po jednym torze
Anonymous - Czw 14 Sty, 2010

temat chyba lepiej zgłębisz na innym bo tu masz same latarki ...

robią bez sensu, ale z 2 strony KJS nie przygotowuje kierowcy jakoś mocno, maja wprowadzić od 2010 "strefę startową" ale ogranicznie do 1km i jazda wokół pachołków też ma być ograniczna podobno, zoabczymy jak coś zorganizuja, w KJS bardzie "uczy" się pilot wg mnie. Jest sporo alternatyw do jazdy i trzeba poczytać i zdecydować się na którąś z nich i iść odpowiednią drogą a autem więc Marku jazda ;)

jeszcze w 2009 AK Centrum i MAK próbowali w wwa coś rozbudować z jazda ale AK Polski to dno wg mnie. Najlepsze KJSy i tak były i zapewnę będa w Tomaszowie ;D

speed555 - Czw 14 Sty, 2010

Już kilka klubów zapowiedziało że nie będzie robić KJSów, m.in. Limanowa bo to jest bez sensu teraz. Wiekszość ludzi jezdzila kjsy aby zdobyć punkty do licencji a teraz juz nie trzeba. Więc zapewne bedzie organizowane wiecej Superoesów itp.
wasq - Pią 15 Sty, 2010

nasz klub Motosport z Lodzi palnujemy zrobic w tym roku 4 kjs-y

3 asfaltowo parkingowe (czyli ubita nawierzchnia) marzec czerwiec wrzesien-listopad
1 szutry sierpien (w zeszlym roku jakeis 5-6 zalog z warszawy bylo i byli mega zadowoleni)


wiec jak cos zapraszam i bede informacje wrzucal


mam nadzieje ze brak zdobywanai punktow nie zabierze duzej ilosci ludzi :)


swoja droga Tomaszow tez bedzie jakies imprezki robil tez jakeis 2-3 kjsy maja byc wiec w Lodzkim ma sie dziac :D

speed555 - Pią 15 Sty, 2010

http://www.rajdy.hoga.pl/...rona=1&id=12488

I to jest super pomysł, powinni w kazdym okregu robić takie mistrzostwa.

GeKo - Pią 15 Sty, 2010

speed555, Może weźmiesz udział w naszym foto konkursie, podbijesz nam poziom trochę :)
qbica - Pią 15 Sty, 2010

http://www.pzm.katowice.p...0wszystkich.pdf
z tego co widać w kalendarzu imprez na 2010 to większość zeszłorocznych KJSów w tym roku zostanie rozegranych jako rally sprinty :>

wasq - Sob 16 Sty, 2010

speed555 napisał/a:
http://www.rajdy.hoga.pl/rajdy_full.asp?strona=1&id=12488

I to jest super pomysł, powinni w kazdym okregu robić takie mistrzostwa.


Łódzkie takie cos juz ma od paru sezonow :)


tzw MOŁ Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w zeszlym roku 6 eliminacji na terenie wojewodztwa byl to KJS



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group