To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 WRC, IRC, ME itp

qbus - Wto 19 Sty, 2010
Temat postu: 2010 WRC, IRC, ME itp
Dzis startuje rajd Monte Carlo, w zasadzie startuje to za duzo powiedziane, odbedzie sie tylko prolog ktory ustali kolejnosc startowa do 1 etapu.
Jutro zawodnicy odrazu zostana rzuceni na gleboka wode gdyz beda mieli przed soba w petli 2 odcinki 27 i 46 km.
Patrzac na foty z zapoznania obsawialbym na zwyciezce ktoregos z finow tj. Haninena albo Hirvonena (tutaj niewiadoma jest samochod) jednakze podobno warunki na trasie sie diametralnie zmieniaja, przyszlo ocielenie i snieg schodzi z odcinkow.
Po raz pierwszy w histori Eurosport bedzie transmitowal na zywo WSZYSTKIE odcinki specjalne rajdu, poczatek jutro o 11:45 na eurosport 2. Dokladny harmonogram czasowy dostepny jest na stronie IRC a dokladnie -> http://www.ircseries.com/...ts/tv.times.pdf

ja mam wolne takze 3 najblizsze dni spedzam przed TV :)

oczywiscie trzymamy kciuki za nasze zalogi tj. Kubica/Gerber i Ryznar/Jucewicz

martin.h - Wto 19 Sty, 2010

Fajnie, że to już dziś :) Monte to jednak klasyk, na który zawsze się czekało z niecierpliwością, nowy sezon, nowe zespołu itp.

A tymczasem występ Fiest stoi pod znakiem zapytania:

Cytat:
Według plotek z Monte Carlo, Fordy Fiesta S2000 mogą nie zostać dopuszczone do startu w inauguracyjnej rundzie IRC. Samochody nie przeszły w pierwszym podejściu BK1.

Zabrakło pełnej dokumentacji świeżo homologowanego (zaledwie w zeszłym tygodniu) auta. Trwają gorączkowe rozmowy z organizatorami. Jeśli nie uda się dopełnić formalności, M-Sport poprosi, aby Mikko Hirvonen pojechał przynajmniej w charakterze zerówki.

fydi - Wto 19 Sty, 2010

jaybie! francuz :wall:
http://rajdy.autoklub.pl/...l-prologu,27940

Janusz - Wto 19 Sty, 2010

fydi napisał/a:
jaybie! francuz :wall:
http://rajdy.autoklub.pl/...l-prologu,27940


pewnie go kręcił z przyzwyczajenia a do 19 tysi

saxorulez - Wto 19 Sty, 2010

nie wiem skąd on bierze auta ale wszystkie sie sypią, to jakis dramat jest. Mogę dać mu moje saxo i na bank by przejechało ten rajd..
martin.h - Wto 19 Sty, 2010

saxorulez napisał/a:
nie wiem skąd on bierze auta ale wszystkie sie sypią, to jakis dramat jest. Mogę dać mu moje saxo i na bank by przejechało ten rajd..


Dzwoniłem do Roberta, jest zainteresowany :D

saxorulez - Wto 19 Sty, 2010

spoko, Robert jest u mnie i słyszałem rozmowę. Nie zapomnij przesłać mu pracy dyplomowej o hamulcach, zastosują tą wiedzę w nowym bolidzie.
martin.h - Wto 19 Sty, 2010

saxorulez napisał/a:
spoko, Robert jest u mnie i słyszałem rozmowę. Nie zapomnij przesłać mu pracy dyplomowej o hamulcach, zastosują tą wiedzę w nowym bolidzie.


:rotfl:

A praca nie była o hamulcach tylko o tarciu xD

GeKo - Śro 20 Sty, 2010

Chyba czas zmienić zespół bo to już 3 raz kiedy fura się wysypała.
saxorulez - Śro 20 Sty, 2010

Zdecydowanie, dziwie się że fabryka mu nie daje auta.
Bad-i - Śro 20 Sty, 2010

i do tego saxo od140 do 180 go niszczy :]
saxorulez - Śro 20 Sty, 2010

na 5 tym biegu
kubas - Śro 20 Sty, 2010

ja &*^%(*#^$( co za gówniane clio... pożyczyłby chociaż od anjasa to może by dojechał do mety :)
Bad-i - Śro 20 Sty, 2010

po ss1 Hirvonnen pierwszy

Kopecky kapec stracil 3 minuty

qbus - Śro 20 Sty, 2010

fajnie jechal haninen, oby wytrzymal tempo, w tamtym roku gdyby nie kapec bylby zwyciezca rajdu, w pierwszej parti z tego co bylo widac w tv mocno sie slizgal tracil chyba 8 s na pierwszym miedzyczasie potem musial mocno przyspieszyc.

Bryan zjebal dobor opon, jak sam przyznal zalozyl slicki bo myslal ze beda lepsze warunki, nie wiem czemu oni to zle przetlumaczyli.

czekamy na start 2 osu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group