To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Członkowstwo w Automobilklubie

Marek23 - Sob 10 Kwi, 2010
Temat postu: Członkowstwo w Automobilklubie
Chcę zostac członkiem AK Zamkowego. Muszę zapłacic 65 zl składki rocznej i wypełnic
deklaracje członkowską,to wszystko? Skąd tą deklarację mogę pobrac,bo na stronie Zamkowego coś nie mogę znależc...

Anonymous - Sob 10 Kwi, 2010

dawaj do AK Centrum ;D


Napisz do prezesa zeby ci przesłał druk na maila, a tak 65zł i chyba zdjęcie do legitymacji ;)

Anonymous - Sob 10 Kwi, 2010

lepiej do A Wielkopolskiego,bedziesz co czwartek mogł za darmo upalac na torze!!!!!
106 - Sob 10 Kwi, 2010

heh to bedziemy w jednym klubie :]

jak masz jakies problemy dzwon bezposrednio do andrzeja

licencje bedziesz pozniej odbieral u dominika w pzm katowice on tez
jest z zamkowego wiec zawsze to jakies ulatwinie ;)

anjas - Sob 10 Kwi, 2010

106 napisał/a:
jak masz jakies problemy dzwon bezposrednio do andrzeja


dokładnie, jak tylko będę mógł to pomogę!

Bad-i - Sob 10 Kwi, 2010

Marek, ja bym szedl do Andrzeja Szkuty. Nawet bym sie nie zastanawial.
CHRZANEK - Sob 10 Kwi, 2010

Szkuta bardzo fajny gość.

Wg mnie jeden z niewielu który stoi po stronie zawodnika...

Anonymous - Sob 10 Kwi, 2010

To fakt, bardzo rzeczowy i przyjazny człowiek, ZAWSZE pomoże i ma super wiedzę - z tego co miałem do czynienia z działaczami w Automobilizmie - SUPER GOŚĆ
Bad-i - Sob 10 Kwi, 2010

3 glosy na TAK czyli mozna zamknac.
Marek23 - Sob 10 Kwi, 2010

Dlatego też tam idę. Nienawidzę klasycznych polskich działaczy w sporcie,a trochę takich w życiu poznalem.
Bad-i - Sob 10 Kwi, 2010

No to zamykam ;)
matt - Nie 11 Kwi, 2010

Marek23, jak dorwiesz ten formularz to podeślij mi proszę ... też w zamkowym będę się zapisywał, byłem na tym spotkaniu nt. 3 ligi na śląsku roibonej przez Szkutę i po raz kolejny ten facet przekonał mnie, że naprawdę chce coś zrobić dla zawodników, poza tym sympatyczny i co ważne mega konkretny:)

pozdr. matt

ŁukaszS3 - Nie 11 Kwi, 2010

Ja również poproszę formularz! Marek kiedy jest egzamin na licencję?
matt - Nie 11 Kwi, 2010

na stronie AZT jest takie info:

Cytat:
Egzamin na licencję

Informujemy o egzaminie dla sędziów i zawodników sportu samochodowego, który zostanie przeprowadzony w dniu 22 kwietnia br.

Egzamin odbędzie się w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach, ul. Łabędzia 6 o godzinie 17.00.

Do egzaminu będą dopuszczeni sędziowie i zawodnicy wcześniej zgłoszeni przez macierzysty klub - sędziowie - imię i nazwisko; zawodnicy - imię, nazwisko, miejsce zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica), data i miejsce urodzenia i rodzaj licencji.

Ponadto zawodnicy muszą mieć komplet dokumentów wymaganych regulaminem uzyskania licencji.

Drone - Pon 10 Maj, 2010

rabarbar napisał/a:
lepiej do A Wielkopolskiego,bedziesz co czwartek mogł za darmo upalac na torze!!!!!


Na torze Poznań ? o_O

To ile wynosi składka roczna ? :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group