To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [TRACKDAY] tor Kielce 16.08

Anonymous - Śro 11 Sie, 2010
Temat postu: [TRACKDAY] tor Kielce 16.08
cześć,
jakiś czas temu dostałem zaproszenie na trening na Kielce na 16 sierpnia, oczywiscie jade:) Ale teraz dostałem maila że jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Na chwile obecna jedzie chyba 12 osób więc się będzie można najeździć.

Koszt udziału to 200 zł, jakby był ktoś chętny to tu macie kontakt do osoby która to organizuje:
mike@scyzzor.com
tel. 511 511 030

Trening zaczyna sie o 9 rano, a kończy podobno ok. 16-17.

Z Krakowa jadą 4 osoby chyba, a reszta to ni mom pojęcia:)

matt - Śro 11 Sie, 2010

ten termin odpada, ale jak będziesz miał info o kolejnych to dawaj znać plisss :)
Anonymous - Śro 11 Sie, 2010

no teraz było coś 7, wcześniej 3 i 4 sierpnia. Najprościej jak napiszesz do tego gościa że jesteś zainteresowany treningami, to Cie doda do swojej listy mailingowej i hurtem będzie rozsyłać.

Ale oczywiście jak coś będe wiedzieć to dam znać tutaj:)

Bo generalnie fajna opcja, z uwagi że superoes na Kielcach kosztuje chyba 120-150 zł i robisz 2-3 kólka, a tak można podobno zrobić około 30-35 okrążeń, choć 200zł może się wydawać sporawo

Janusz - Śro 11 Sie, 2010

MisieQ napisał/a:
a tak można podobno zrobić około 30-35 okrążeń, choć 200zł może się wydawać sporawo


pomiar czasu jakiś jest??

Janusz - Śro 11 Sie, 2010

Misieq pisał mi właśnie na gg ze nie ma dostepu do tego tematu, i ze w razie co to pisać do niego na PW
CHRZANEK - Śro 11 Sie, 2010

Dobra dobra - to ja zrobiłem troche zamieszania.
Temat wrócił do Motorsportu, ale na przyszłość zapraszam do działu na torze i na ulicy.

Pozdrawiam.

Anonymous - Pią 13 Sie, 2010

heh, spoko:) z zaproszeniem gorzej...bo dla mnie tam drzwi póki co zamknięte :/
ade - Pią 13 Sie, 2010

pomiar czasu fotokomorki;]

3 sierpnia bylu 3 calkiem fajne rozne proby, pozniej wrzuce filmasy:]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group