To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Automobilkluby z okręgu Krakowskiego HELP !!!

GeKo - Pon 16 Sie, 2010
Temat postu: Automobilkluby z okręgu Krakowskiego HELP !!!
Potrzebny mi namiar do Automobilklubu zrzeszonego w Okręgu PZM Krakowskim, który mnie przyjmie ze ¦l±skiego. (czyli jaki¶ kontakt, żeby to szybko przepchn±ć)

Problem polega na tym że osoba odpowiedzialna w PZM Okręg Katowice za odnowienie licencji jest na urlopie i żeby odnowić licencję muszę zmienić okręg, a żeby zmienić okręg muszę zmienić klub na taki który jest zrzeszony w okręgu Krakowskim. Na chwilę obecn± próbuję jeszcze załatwić sprawę przez Zarz±d Główny PZM, czekam na informację od nich co da się w tej sprawie zrobić.

Jak kto¶ ma jakie¶ wtyki Kraków, ŁódĽ, Warszawa, i byłby mi w stanie to ogarn±ć, to będę wdzięczny. Sprawa mega pilna bo w niedzielę RAJD TYSKI.

106 - Pon 16 Sie, 2010

automobilklub galicyjski - grzesiek dachowski.. oczywiscie mozesz powiedziec
ze dzwonisz ode mnie :) numer na pw

z krakowskim mysle ze tez nie bylo by problemu...

Anonymous - Pon 16 Sie, 2010

Automobilklub Południowy - Jarek Kurleto (prezes klubu), tel 509 196 212
powinien Ci to zalatwić w 3 sekundy bez żadnych problemów

Anonymous - Pon 16 Sie, 2010

ja też chce pomuka...;p
Bart - Pon 16 Sie, 2010

mój ziom całkiem niedawno miał identyczny problem, możesz z nim zagadać - Grzesiek 606.644.508, miły facet, powinien pomóc :]
GeKo - Wto 17 Sie, 2010

Od jutra jestem reprezentatem Galicji ;D
106 - Wto 17 Sie, 2010

ciesze sie :D
qbus - Wto 17 Sie, 2010

Witaj w klubie :]
Anonymous - Wto 17 Sie, 2010

hm---ja też sie chyba przeniose, bo póki co w Krakowskim niby jestem a tam już ponoc komornik łape trzyma to może za wczasu klub zmienie?:)

szczegolnie że swojego czasu taki dziabong od Was Kamil K- co próbuje co¶ tam jezdzić 206-tka mnie namawiał-

Aha, sorry za - [kreski], ale co¶ mi kropka nie działa:/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group