To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - WALIM TROPHY 2010

Anonymous - Czw 23 Wrz, 2010
Temat postu: WALIM TROPHY 2010
Szykuję się kolejna fajna impreza rajdowa dla amatorów lub licencjonowanych zawodników, którzy mają "gdzieś" ten cały pzmot :jupi: .Najbardziej kultowe miejsce w polskich rajdach, Walim, będzie można legalnie się pościgać "pod górkę"

W dniu 3 pażdziernika - w niedzielę. odbędzie się Górski Konkurs Samochodowy na trasie: Walim - Przełęcz Walimska o długości 3,5 km. W zawodach obowiązują przepisy zawarte w regulaminie ramowym konkursu KRYTERIUM KAMIONKI 2010. Przyjmowanie zgłoszeń odbywać się będzie w dniu startu w godz. 8,00 - 9.00 w Walimiu w Centrum Kultury i Turystyki - ul.Kościuszki 2 tel.74/845-72-30 Badanie Kontrolne - BK, prowadzone będzie w godz. 8.00 - 9.30
O godz. 10.00 odbędzie się odprawa załóg i przydzielenie numerów startowych.
O godz. 10.30 zostanie zamknieta droga na odcinku: Walim ul. Kościuszki 28 - Przełęcz Walimska, przy drodze do Glinna. Trasa objazdowa prowadzić będzie przez Glinno.
W przypadku dobrej frekwencji zawodników i udanych zawodów, konkurs WALIM TROPHY wejdzie na stale do kalendarza imprez sportowych w kolejnych latach. Zapraszam na imprezę!
www.kryteriumkamionki.pl

KonradMK - Czw 23 Wrz, 2010

no to walim
CHRZANEK - Czw 23 Wrz, 2010

KonradMK napisał/a:
no to walim


no to walim na walim

Rasputin - Czw 23 Wrz, 2010

CHRZANEK napisał/a:
KonradMK napisał/a:
no to walim


no to walim na walim

walim Walim

jarek-malopolska - Pią 24 Wrz, 2010

PKS - Walim na żadanie !
Anonymous - Pią 24 Wrz, 2010

Podobno mam być i pilotować
was79 - Pią 24 Wrz, 2010

ostro walim
M - Sob 25 Wrz, 2010

Chcialem pojechać ale nie spełniam wymogów - nie jezdzilem w zadnym kjs ani nie mam licencji. A w sumie myślę że bym ogarnął :)
szymlorek - Sob 25 Wrz, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
PKS - Walim na żadanie !


Hah dokładnie ! :rotfl:


no nic to walim na walim !

edit:
no to powalone karwa... zjazd mam trzeciego.. :/

Anonymous - Sob 25 Wrz, 2010

M napisał/a:
Chcialem pojechać ale nie spełniam wymogów - nie jezdzilem w zadnym kjs ani nie mam licencji. A w sumie myślę że bym ogarnął :)


niemusisz mieć licencji, tego wpisu z KJSów niesprawdzają,poprostu wpisujesz że jakiś tam jechałeś, ważne że "niby" wiedzą że umiesz jeździć :) za to sprawdzają auto:klatka wg zał.J,kubły,pasy szelkowe,2 szt gaśnic po 2kg.Ważniejsza jazda, to już nie kjsy czy sprinty na Tychach :rotfl: , 3,5km trasy ciekawe ile przejazdów będzie? w Kamionkach jest 18km oesowych za 120zł+20 ubezpieczenie, chyba niema w PL więcej imprez takich za taką cene i jazdą po prawdziwym oesie z MP :rotfl:

wasq - Pią 01 Paź, 2010

zapowiada sie fajnie ale ja w tym roku odpadam

cytuje "każde auto musi być wyposażone w klatke bezpieczeństwa"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group