To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Podsumowanie sezonu 2010

Mick - Śro 24 Lis, 2010
Temat postu: [RPP] Podsumowanie sezonu 2010
Myślę, że tutaj możemy rozpisać się na temat minionego już zesonu.
W dniu wczorajszym zostały ogłoszone oficialne wyniki RPP.
I tak w N2:
http://www.pzm.com.pl/rajdy2010/koncowe/N2.pdf

A6:
http://www.pzm.com.pl/rajdy2010/koncowe/A6.pdf

i Generalna:
http://www.pzm.com.pl/raj...e/generalka.pdf

Marek23 - Śro 24 Lis, 2010

Gratulacje!
CHRZANEK - Śro 24 Lis, 2010

Brawo chłopaki.
Jacek - Śro 24 Lis, 2010

Gratulacje!!!!
anjas - Śro 24 Lis, 2010

jest dobrze! gratki!
Koto - Śro 24 Lis, 2010

Gratulacje, sezon bogaty, oby następny był jeszcze lepszy!
Bad-i - Śro 24 Lis, 2010

Nadal nie rozumiem dlaczego Tomaszczyk nie wyprzedzil Janika w A6 :( - przeciez do tej pory wazna byla lista zgloszen a nie ilu ostatecznie pojechalo (przyklad Dolnoslaski)
Mick - Śro 24 Lis, 2010

Gratulacje należą się Przemkowi, spisał się chłopak!

Mnie niestety nie klasyfikują - dezycja GKSSu...

CHRZANEK - Śro 24 Lis, 2010

Mick napisał/a:
Mnie niestety nie klasyfikują


Jakby dla Ciebie ważniejszy był rajd niż wesele to byś miał synek dzbanek za sezon, a tak to figa.

kubas - Śro 24 Lis, 2010

CHRZANEK napisał/a:
Mick napisał/a:
Mnie niestety nie klasyfikują


Jakby dla Ciebie ważniejszy był rajd niż wesele to byś miał synek dzbanek za sezon, a tak to figa.


z makiem ?

Przem_106 - Śro 24 Lis, 2010

Juz wczoraj zamierzałem załozyc taki temat i widze, że bez konsultacji Mick juz mnie wyprzedził. To świadczy, że chyba dobrze sie rozumiemy :jupi:

Choć kierowcą jestem przeciętnym, to udało sie NAM zwyciężyc w klasie i z tego sie cieszę.
W tym miejscu chciałbym podziękowac wszystkom forumowiczom, którzy Nam w jakikolwiek sposób pomogli, trzymali kciuki, dopingowali. Nie ukrywam, że miło jak cholera było czytac wszystkie pozytywne wpisy pod każda z imprez.

Dziękuje w szczególnosci Mickowi za poswięcenie, zaufanie i w zasadzie ogromna bezinteresowna pomoc. Jest mi niezwykle przykro jak potraktowała Nas GKSS.
Ale dla mnie zwycięska bedzie na zawsze załoga Jedras/Kłos.

Dziekuję również Qbusowi który nie odmówił pomocy i usiadł na prawy w bardzo ważnym momencie. Swoim doświadczeniem napewno pomogł w uzyskanym wyniku.

Podziekowania również dla Jaca w szczególności za uratowanie tyłka w kwestii opon i odsprzedanie swoich r888 przed debiutem na Mazowieckim. Jak mogę podpowiedzieć, to w marcu nie da się nigdzie kupić opon! Poza tym dzieki Jaco za pomoc w serwisie.

Dzięki dla Chrzanka za doradztwo techniczne i naprowadzenie na kopalnie części do 106

Dzięki dla Badiego za pomoc w sprawach hamulcowych :)

Dzięki za opony dla Jacka oraz GeKo za opony na Wisłę

Dzięki dla Cebeera za zdrową rywalizację. Robert masz klasę jako sportowiec. Nie raz Ci mówiłem, że bardzo Ci kibicuje i stawiam na Ciebie. No ale cóz,wszystkiemu winne są półośki.

Dziękuje również tym forumowiczom co chcieli Nam pomóc, ale z jakiś nie do końca wyjaśnionych wzgledów to się nie udało. Mimo to dzięki, bo chęci również się liczą

Dziękuje dla wszystkich dopingujacych na os-ach i przed kompem Koto, martin.h, jarek-małopolska, Janusz, Stf i inni. Myślę,że bedę aktualizował tego posta :)

Kierowcą pozostaje przeciętnym i zabieram sie za trening gdyby ktos byl ciekaw co dalej :)

zefir - Śro 24 Lis, 2010

gratulacje Panowie!!
CHRZANEK - Śro 24 Lis, 2010

Przemek - mnie imponujesz postawą.

Nie tylko tą za kierownicą na OSie, ale tak po prostu jako człowiek i sportowiec.

Życzę kolejnych sukcesów w Motorsporcie.




Moderator :)

jarek-malopolska - Śro 24 Lis, 2010

CHRZANEK napisał/a:
Przemek - mnie imponujesz postawą.

120% zgodnosci !!
Przemek budzetu z gumy a kolejne sukcesy na pewno przyjda ;)

Vlodarsky - Śro 24 Lis, 2010

Gratuluje Przemek !!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group