To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Clio Williams na blachach WT***** poszukiwany

Greg - Czw 19 Kwi, 2012
Temat postu: Clio Williams na blachach WT***** poszukiwany
Jak w temacie - szukam właściciela tego auta, może ktoś kojarzy / widział gdzieś? :)

Flaszka i pomuk w nagrodę. :)

Jacek - Czw 19 Kwi, 2012

zajechał drogi i pokazał faka?
was79 - Czw 19 Kwi, 2012

Raczej na wiosne Greg ma smaki
Greg - Czw 19 Kwi, 2012

Hehe, nie, temat jest zupełnie lajtowy - widziałem dziś furę koło mojego domu, ale nie miałem długopisu a telefon rozładowany - a wisiała na nim fajna karteczka. :D
pP - Czw 19 Kwi, 2012



?

M - Czw 19 Kwi, 2012

Może barnejka będzie wiedział?
Kenet - Czw 19 Kwi, 2012

Takie rajdowe podmęczone?
Greg - Czw 19 Kwi, 2012

Nie, wyglądał na seryjną serię. Oryginalny lakier, naklejki Willa miał i kartki sprzedam w tylnych bocznych szybach.
Barejka - Czw 19 Kwi, 2012

M, w centrum jak bym widzial to napewno zwrocilbym uwage, ale jak zobacze to spisze numer :]
Mick - Czw 19 Kwi, 2012

Greg napisał/a:
Nie, wyglądał na seryjną serię. Oryginalny lakier, naklejki Willa miał i kartki sprzedam w tylnych bocznych szybach.


też mi raz przemknał, ale nie zapisałem... ma ciut głośniejszy wydeszek i jeździ nim taki "misio"

Greg - Czw 19 Kwi, 2012

Będę dźwięczny.

Chyba będę musiał pojeździć po Wawrze. :>

Greg - Czw 19 Kwi, 2012

Mick, miej oczy szeroko otwarte proszę, koleś parkował koło mnie - na Bellottiego/Wolność. Wcześniej go tam nie widziałem.
Rasputin - Czw 19 Kwi, 2012

Właściciel tego clio to typowy street racer :faja: Idzie żarem od światłe do świateł. Ściga sie z każdym zaczynając od rowerzystów i autobusów kończąc na własnym cieniu. W tamtym roku na Grójeckiej tak próbował mnie sprowokować,że prawie przestawił trzy samochody na chodniku :lol2: Jak będziesz oglądał to zwróć uwage na prawy przedni naroznik :>
no name - Czw 19 Kwi, 2012

Znaczy zadbany :]
wasq - Czw 19 Kwi, 2012

no name napisał/a:
Znaczy zadbany :]



myslisz sie :rotfl:


ja bym powiedzial inaczej przynajmniej nie jest zamulony :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group