To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - EURO 2012

Jakarti - Czw 03 Maj, 2012
Temat postu: EURO 2012
Wrzucam temat zeby bylo miejsce do obgadania tego wszystkiego co towarzyszyc bedzie EURO 2012.

W jeden dzien, wczoraj, poznalem Polske jako obcokrajowiec. Co zobaczylem...

1. Poszedlem kupic bilet pkp na dw.zachodni. pol godziny chodzilem zeby znalezc blaszak z b.mila pania w srodku. Zero oznaczen, strzalek, napisu: kasy kurfa! Pamietam jak kiedys bylem w londynie przed jakas duza impreza a piccadily circus bylo w totalnym remoncie. Przez sek nie mialem watpliwosci gdzie isc... Czemu nie mozna wydrukowac kilku kartek ze strzalka...?
Plusem bylo spotkanie z mr no facebook i jego ukochana :)

2. Koko choco, euro spoko.
Sam utwor wpada w ucho, tancuje sie itd ALE! Czy maja nas postrzegac przez stare, grube baby, w kolorowych spodnicach do kostek? Czy to jest sposob na promocje? Nie wiem czy to dobry kierunek.

Ciekaw jestem waszego zdania i innych historii bo z dnia na dzien mam coraz wieksze obawy..

no name - Czw 03 Maj, 2012

Ten utwór to żenada :wall:
Misiek_lbn - Czw 03 Maj, 2012

ja jestem ciekaw kursów języka angielskiego, które miały być dla służb porządkowych bodajże i jeszcze jakiejś grupy...no offence, ale ucząc się tego języka w szkole lat X, i tak spora większość osób sie nie dogada, a tu niby mają nagle zdziałać cuda krótkim kursem :?:
wg mnie organizacyjnie będzie duuuużo do poprawy...



koko ełro spoko przesłuchałem z wręczy przymusu, bo każdy umieszcza gdzie się da na fb...tak jak piszesz Jaka, wpada w ucho, ale nie wiem czy to dobra wizytówka :)





najbardziej mnie ciekawi jak będzie z huliganami, czy dużo rozpierduchy narobią polscy kochani kibice :)

Bart - Czw 03 Maj, 2012

Ja się boję co się będzie działo na drogach. System komunikacji (kołowej) jest u nas niewydolny i wystarczy dłuższy weekend/święto/cokolwiek żeby zakorkować połowę dróg w tym kraju. Po przyjeździe parudziesieciu/paruset tysięcy kibiców z innych krajów paraliż wydaje się nieunikniony.

ps. Mistrzostwa mnie nie interesują, piłka jest nudna, mam nadzieję że to wszystko szybko minie i mnie nie doktnie jakoś specjalnie (np. z powodu ww. powodu).

no name - Czw 03 Maj, 2012

Ja już widzę paraliż wawy przez te 8 spotkań na Narodowym,
oczywiście i tak przez cały okres będzie się działo przez strefy kibica o_O

Gdybym mógł to bym opuścił wawe na okres euro

Bart - Czw 03 Maj, 2012

Swego czasu odetchnąłem z ulgą na wieść, że stadion śląski się nie załapał na mecze :>
no name - Czw 03 Maj, 2012

Ja mieszkam w miarę blisko stadionu,
na szczęście strefa zamknięta do mnie nie doszła

kubas - Czw 03 Maj, 2012

Bart napisał/a:
Swego czasu odetchnąłem z ulgą na wieść, że stadion śląski się nie załapał na mecze :>


A to oni:



niegrają na tych mistrzostwach ?

Yarko - Czw 03 Maj, 2012

kubas napisał/a:
A to oni:


oni już wygrali

pP - Czw 03 Maj, 2012

Jakarti napisał/a:
Plusem bylo spotkanie z mr no facebook i jego ukochana

a miło miło :)

Jakarti napisał/a:
2. Koko choco, euro spoko.

a pech chciał, że zespół jest z kocudzy czyli wioski oddalonej o 1km od frampola :)

bedzie dobrze z tymi mistrzostwami..kebab naprzeciwko narodowego postawił juz dwa razy wiecej stolików :)

bizon - Czw 03 Maj, 2012


Jacek - Czw 03 Maj, 2012

jebać futbol...
legia to stara kórwa..itd itp!

Maciusiowy - Czw 03 Maj, 2012

Bart napisał/a:
ps. Mistrzostwa mnie nie interesują, piłka jest nudna, mam nadzieję że to wszystko szybko minie i mnie nie doktnie jakoś specjalnie (np. z powodu ww. powodu).


+1

misiek86electro - Czw 03 Maj, 2012

Maciusiowy napisał/a:
Bart napisał/a:
ps. Mistrzostwa mnie nie interesują, piłka jest nudna, mam nadzieję że to wszystko szybko minie i mnie nie doktnie jakoś specjalnie (np. z powodu ww. powodu).


+1


+1

kosmita - Czw 03 Maj, 2012

misiek86electro napisał/a:
Maciusiowy napisał/a:
Bart napisał/a:
ps. Mistrzostwa mnie nie interesują, piłka jest nudna, mam nadzieję że to wszystko szybko minie i mnie nie doktnie jakoś specjalnie (np. z powodu ww. powodu).


+1


+1

+1



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group