To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wyrejestrowanie pojazdu

Mrozu - Śro 23 Maj, 2012
Temat postu: Wyrejestrowanie pojazdu
Panowie czy jest możliwość wyrejestrowania pojazdu bez jego złomowania? Noszę się z zamiarem zbudowania Citroena AX 1.6 16V a jako dawcę chcę moje saxo, bo jest bardzo słabe blacharsko i nie ma sensu w nie inwestować. W trakcie przekładki nie chcę płacić OC za auto które już nigdy nie będzie jeździło.
no name - Śro 23 Maj, 2012

Mrozu, poszukaj firmy która nie zezłomuje całego :>
Barejka - Śro 23 Maj, 2012

Mrozu, zamienil stryjek siekierke na kijek :D ze znalezieniem zdrowego ax bedziesz mial mega problem :/
Mrozu - Śro 23 Maj, 2012

jeszcze nie szukałem, aż taki problem z blachą miały? u mnie nie ma co budy nawet robić, bo to strata czasu/kasy dlatego pomyślałem o ax, bo jest dużo lżejszy. Lepiej kupić drugie saxo np. 1.1 i przekładać?
Barejka - Śro 23 Maj, 2012

Mrozu, ax gti nie znajdziesz z pelnym pakietem i w dobrej budze, mozesz poszukac jakiegos 1.1 i przekladac graty z saxo, ale pakietu juz nie bedziesz mial :P bez pakietu bedzie lzejszy oczywiscie, ale brzydszy :D sam na ax forum wystawilem ogloszenie pewnie z 2 miesiace temu ze zakupie ax gti i brak ofert :/
Mrozu - Śro 23 Maj, 2012

gti to wiem, że nie dostanę. myślałem właśnie o najsłabszej wersji. na pakiecie mi nie zależy, ważne żeby większość części typu napęd/zawieszenie/układ hamulcowy/silnik pasowały P&P
Barejka - Śro 23 Maj, 2012

wsio przelozysz p&p bedziesz musial tylko przespawac mocowanie silnika to z budy od saxo jest tak jakby mocniejsze nic poza tym, wsio powinno wejsc bez problemu, wyrejestrtujesz bez problemu zawieziesz im bude powinni dac papier i nie marudzic, niektorzy chca jeszcze kase za kazdy brakujacy kilogram, ale w dowodzie masz 900kg zalej progi betonem i bedzie 900kg :]
Mrozu - Śro 23 Maj, 2012

łapę tą od tylnej poduszki? jeśli będą obspawywał budę to wymieniać tę łapę czy ją po prostu wzmocnić? jak zmieniłem tylną poduszkę na poliuteranową nie spodziewałem się, że az takie wibracje będzie przenosić na budę ;D
Barejka - Śro 23 Maj, 2012

Mrozu, ta co idzie na prawym nadkolu wystarczy przespawac ta od saxo ;)
Mrozu - Śro 23 Maj, 2012

a ok dzięki za info
Bonczek - Śro 23 Maj, 2012

W PL nie da się tak zrobić jak chcesz, przerabiam to z CRXem - auto stoi 3 rok i 3 rok płacę OC. Jeżeli go zezłomujesz to już nigdy nie możesz go zarejestrować na te same numery (VIN).
Mrozu - Czw 24 Maj, 2012

Ale ja go nie będę już chciał rejestrować, chodzi mi o to abym mógł go wyrejestrować, ale auto zostawić u siebie i powoli go przekładać w inne
Bart - Czw 24 Maj, 2012

Bonczek napisał/a:
W PL nie da się tak zrobić jak chcesz, przerabiam to z CRXem - auto stoi 3 rok i 3 rok płacę OC. Jeżeli go zezłomujesz to już nigdy nie możesz go zarejestrować na te same numery (VIN).


z drobnym wałkiem da się to ogarnąć :]

Jacek - Czw 24 Maj, 2012

czy wałek ma być od Świątka?
Bart - Czw 24 Maj, 2012




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group