To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Hamownia KRK

dawidkrakow - Nie 27 Maj, 2012
Temat postu: Hamownia KRK
Witam wszystkich byłby ktoś chętny na grupowe hamowanko np w detech-u. Gdyby nas było więcej aut to pomiar po 50 zł. Może być też w innym miejscu np ProjektXS itp. Pisał by się ktoś??
iQ - Nie 27 Maj, 2012

http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=14
Janusz - Nie 27 Maj, 2012

ja bym sie pisał na projek xs ale najlepiej początkiem lipca :D
M - Nie 27 Maj, 2012

wypada sie przywitac w odpowiednim temacie
ade - Pon 28 Maj, 2012

W niepołomicach masz jedyną profi hamownie w Krakowie i okolicach. Jak jest wybór to warto skorzystać ale cena raczej +100zł...:D
Ryba - Pon 28 Maj, 2012

Ja się piszę na hamownie za 50pln.
bez znaczenia jaką :rotfl: :rotfl:


(poważnie)

dawidkrakow - Pon 28 Maj, 2012

http://gcstuning.pl/ha.html tutaj napewno jestem w stanie załatwić za 50 zł pomiar jak będzie 5 samochodów. Pozdro w detechu podobno min 10 aut
WuRC - Pon 28 Maj, 2012

W tym całym GSC ktoś z forum Clio niedawno robił pomiar i wyszły jakieś farmazony.
dawidkrakow - Pon 28 Maj, 2012

Jeżeli to prawda to lepiej poczekać na więcej użytkowników i zrobić w De-tech-u. Pomiary od nich są bardzo wiarygodne
Cassis - Pon 28 Maj, 2012

Gość z GSC miał przyjechać z mobilną hamownią na zlot KRC ale rzekomo popieprzyły mu sie terminy i odwołał swój przyjazd na dwa dni przed zlotem. W ramach rekompensaty napisał że przez pół roku KRC ma hamowanie u niego za free. :rotfl:
Ale fakt jest faktem to co pisze WuRC.

dawidkrakow - Pon 28 Maj, 2012

Czyli GSC odpada. W takim razie uderzamy do Detech-a Kto chętny?? za 10 aut jest 500zł jak będzie mniej to cena adekwatna do liczby np 8 to po 60 zł około. Popytam po znajomych i na innych forach może uda się te 10 osób rozkminić :P
GeKo - Pon 28 Maj, 2012

w Detechu mało koni wychodzi :rotfl:
ade - Pon 28 Maj, 2012

GeKo napisał/a:
w Detechu mało koni wychodzi :rotfl:


to akurat mały problem:d może być mało byle powtarzalnie

większy, że różnie wychodzi:]

dawidkrakow - Pon 28 Maj, 2012

Hamowałem tam swoje poprzednie auta i było spoko. Wielu znajomych też nie narzekało na Detech. Może i być XS lub inne byle w wmiare normalnych pieniądzach był pomiar. Wiem, że mogę podjechać sam ale wtedy skasują z 150zł i też nie będę pewny pomiaru. Gdyby było pare osób to wtedy by się to opłacało aby zobaczyć czy trzyma serię po modach :P
ade - Wto 29 Maj, 2012

dawidkrakow napisał/a:
Hamowałem tam swoje poprzednie auta i było spoko. Wielu znajomych też nie narzekało na Detech. Może i być XS lub inne byle w wmiare normalnych pieniądzach był pomiar. Wiem, że mogę podjechać sam ale wtedy skasują z 150zł i też nie będę pewny pomiaru. Gdyby było pare osób to wtedy by się to opłacało aby zobaczyć czy trzyma serię po modach :P


ja też tam hamowałem się kilkanaście razy i nie narzekałem bo nie było alternatywy:D

chociaż w sumie zależy po co się jedzie na hamownie, jak chcesz sobie mniej więcej określić ile masz mocy to można jechać;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group