To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Schemat / blueprint / rysunek / outline / obrys 106 S2 GTI/S

Greg - Pią 01 Cze, 2012
Temat postu: Schemat / blueprint / rysunek / outline / obrys 106 S2 GTI/S
Cześć i czołem!

Potrzebuję takiego rysunku kształtu 106'tki (najlepiej całej + każdego elementu, z dachem).

Coś jak to:



Potrzebuję to w wektorach - chcę zaprojektować oklejenie, mam od tego ludzi 8) a nie mam takiego wektora.

Ew. gdzie to można kupić? :) Ja znalazłem tylko do S1 :(

Dzięli ;]

M - Pią 01 Cze, 2012

niech Ci ludzie odrysują to w wektorach :)
Greg - Pią 01 Cze, 2012

M napisał/a:
niech Ci ludzie odrysują to w wektorach :)

To ostateczność bo jest z tym dużo pracy i rysując np. ze zdjęcia nie da się odzwierciedlić wszystkich proporcji, krzywizn itd. :/

Aha, zapomniałem napisać że pomocną dłoń gratyfikuję buteleczką przezroczystego wyskokowego trunku. ;)

Jacek - Pią 01 Cze, 2012

Greg napisał/a:
M napisał/a:
niech Ci ludzie odrysują to w wektorach :)

To ostateczność bo jest z tym dużo pracy i rysując np. ze zdjęcia nie da się odzwierciedlić wszystkich proporcji, krzywizn itd

o_O
no jest z tym trochę dłubaniny ale zią, wszystko się da ;)

B-Rey - Pią 01 Cze, 2012



GeKo - Sob 02 Cze, 2012

B-Rey, w wektorach :) to taki plik gdzie po kropce jest skrót CDR :)
Greg, Tak przy okazji byle firma oklejająca fury zrobi projekt bez wektorów i okleji auto. Strzelasz z armaty do wróbla.

M - Sob 02 Cze, 2012

Cytat:
B-Rey, w wektorach :) to taki plik gdzie po kropce jest skrót CDR :)

:lol2:

iQ - Sob 02 Cze, 2012

Co sie nabijasz M? Kolega pewnie znow zmeczony byl :]
M - Sob 02 Cze, 2012

Przepraszam, za dużo szczekam a za mało gryzę!
Hau hau!

Bonczek - Sob 02 Cze, 2012

Patataj patataj!
Greg - Sob 02 Cze, 2012

GeKo napisał/a:
B-Rey, w wektorach :) to taki plik gdzie po kropce jest skrót CDR :)
Greg, Tak przy okazji byle firma oklejająca fury zrobi projekt bez wektorów i okleji auto. Strzelasz z armaty do wróbla.

.cdr niestety ssie ;] Corel ssie ;]

Ja nie chcę byle projektu od byle firmy oklejającej :) Moja firma zajmuje się projektowaniem graficznym więc nie będę dawał tego obcym, potrzebuję jedynie skrócić proces i zminimalizować pieprzenie się z trace'owaniem obrysu auta. :D Wolałbym coś za to zapłacić niż tracić na to czas :)

Michał - Nie 03 Cze, 2012

inkscape
auto trace

GeKo - Nie 03 Cze, 2012

Greg, Sssie nie ssie, jak firma profi to bez wektorów sobie poradzi bez problemów między brunchem a lunchem ;) .

Najlepiej im powiedz że nie potrafią bez wektorów nic zrobić to się na pewno znajdzie taki co udowodni że potrafi :]

GeKo - Nie 03 Cze, 2012

Greg, Sssie nie ssie, jak firma profi to bez wektorów sobie poradzi bez problemów między brunchem a lunchem ;) .

Najlepiej im powiedz że nie potrafią bez wektorów nic zrobić to się na pewno znajdzie taki co udowodni że potrafi :]

was79 - Nie 03 Cze, 2012

Greg, Sssie nie ssie, jak firma profi to bez wektorów sobie poradzi bez problemów między brunchem a lunchem ;) .

Najlepiej im powiedz że nie potrafią bez wektorów nic zrobić to się na pewno znajdzie taki co udowodni że potrafi :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group