To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kabarety

Barejka - Wto 05 Cze, 2012
Temat postu: Kabarety
Widze ze ostatnio ruszylo sie z kabaretami na forum, wiec zeby nie mieszac proponuje zalozyc oddzielny temat. Na yt jest kupe kabaretow lecz niektore wogole nie sa smieszne, dlatego proponuje wrzucac tutaj takie ktore warto obejrzec :)
zaczynamy

PGmaster - Wto 05 Cze, 2012
Temat postu: Re: Kabarety
Wizyta ksiedza


Cartoon - Wto 05 Cze, 2012

Top 3 wg mnie :)



+
jeden w gratisie

roj - Wto 05 Cze, 2012

jakoś mnie nie bawi ani mru mru (żeby nie było hejtingu! nie napisałem, że kto ogląda ten gupi :faja: )

widział ktoś whose line is it anyway?
dla miłośników fristajlu nie ma nic lepszego, ja obejrzałem kiedyś chyba wszystkie odcinki a było tego w pytęęęę

pierwszy na przypał (są gorsze i lepsze ale dla najlepszych scenek warto obejrzeć kilkadziesiąt godzin :] )


WuRC - Wto 05 Cze, 2012

Ze stand-up'owców zawsze na łopatki rozkładają mnie Bill Hicks i George Carlin.



http://www.youtube.com/user/billhickspl



Bart - Wto 05 Cze, 2012


Cassis - Śro 06 Cze, 2012

To są moje typy:


Trochę w innym stylu :rotfl:

Miniac - Śro 06 Cze, 2012


roj - Śro 06 Cze, 2012

Limo niestety produkuje skecze rzadko ale zwykle są b. dobrej jakości :]
Hitler jest miszcz, Reniferu jest kozak, sam Abelard Giza w stand-up'ie też zwykle daje radę :faja:

Mucha - Śro 06 Cze, 2012


DeeS - Śro 06 Cze, 2012

Limo a sam Giza jest kozakiem, byłem na jego kabarecie i w stand upie jest naprawde rewelacyjny i chyba teraz jest jednym, z najlepszych w polsce.
roj - Śro 06 Cze, 2012

a o czym mówił? bo widziałem ze 4 stand upy jego na Youtube i były kozak.. tyle, że w 3 był ten sam (trochę zmodyfikowany) tekst. więc ciężko ocenić.

fajnie, że Limo ciągnie też do freestylowych akcji i starają się jakieś różne bitwy nie bitwy (część gier takich jak we wspomnianych Whose Line). Pokazuje to, że ktoś ma dobry dowcip w głowie a nie jak go wysiedzi przez dwa miechy albo znajdzie w necie i zaadaptuje do scenki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group