To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

siema - Pią 08 Cze, 2012
Temat postu: Euro 2012
Nie wiem dlaczego wcześniej nie pojawił się taki temat :P
Z troski o to, by Euro nie walało się po całym forum zakładam niniejszy temat :)
Przed każdym meczem typowanie wyników i pomóki dla najlepszych typerów.
Na mecz otwarcia zakładów nie przyjmujemy.

P.S. Nic się nie stało!!! Polacy nic się nie stałooooo!!!!

EDIT:
Jak już niektórym wiadomo pomóki zostały zamienione na punkty, a punkty zamieniamy na nagrody rzeczowe! :)

- Nagroda niespodzianka ufundowana przez klub HH.org
- Nagroda w postaci wybranej przez zwycięzcę domeny internetowej oraz hostingu personal mini (3 konta e-mail w ww. domenie, miejsce na prostą stronę WWW) na okres 12 miesięcy ufundowana przez Siemę
- Dwie godziny gry w bilard w klubie Falcon w Sosnowcu lub dla mieszkających nieco dalej mała latarka LED i 4-pak Kasztelana niepasteryzowanego ufundowe przez Arssssa.
- Dwuzłotowa moneta okolicznościowa ze stopu Golden Nordic wydana z okazji mistrzostw Europy Polska-Ukraina 2012 ufundowana przez Anjasa.

<iframe width='500' height='300' frameborder='0' src='https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Au1ShQXGF1-qdExrb1NYcUZZNFRGdnpvakU2dG92R0E&single=true&gid=0&output=html&widget=true'></iframe>

GeKo - Pią 08 Cze, 2012

No to mecz otwarcia za nami, teraz tylko mecz o wszystko i mecz o honor i będzie można olać tą szopkę.
siema - Pią 08 Cze, 2012

Czyli nie tylko ja mam wrażenie, że nasz nowy zespół miał serce do walki tylko przez 30 minut. Po przerwie wróciła stara dobra drużyna: pykanie sobie piłeczki od zawodnika do zawodnika, brak chęci wzięcia odpowiedzialności za akcję, brak wiary i pomysłu.
PiTT - Pią 08 Cze, 2012

Tytoń rulez, zawodnik meczu
az bym zajarał
:)

zefir - Pią 08 Cze, 2012

Czechy - Rosja 1:2
qbus - Pią 08 Cze, 2012

Wykurzyłem już...
Yarko - Pią 08 Cze, 2012

Nie brakuje umiejętności tylko odpowiedniej mentalności. W takim turnieju każdy mecz trzeba grać o wszystko, a nie kalkulować siły i zadowalać się remisem. Nie sądzę, by Rosja czy Czechy widząc to co zaprezentowaliśmy zaczęli się nas obawiać, a tak powinno być.
GeKo - Pią 08 Cze, 2012

siema, Ja widzialem tylko 10 minut meczu, bo akurat bylem na chwile w domu.
Na piłce się nie znam, nie jara mnie to :] Bardziej mnie to śmieszy jak wszyscy chcą się zesrać z radości z okazji tego euro.

Bonczek - Pią 08 Cze, 2012

GeKo napisał/a:
Bardziej mnie to śmieszy jak wszyscy chcą się zesrać z radości z okazji tego euro.


:pom:

Yarko - Pią 08 Cze, 2012

GeKo napisał/a:
Bardziej mnie to śmieszy jak wszyscy chcą się zesrać z radości z okazji tego euro.


to fakt

nie mniej jednak nie jest mi zupełnie wszystko jedno, chciałbym widzieć ludzi pewnych siebie, a nie schodzących mecz po meczu z opuszczonymi głowami i te ciągłe tłumaczenia "bo to, bo tamto"

PiTT - Pią 08 Cze, 2012

jarałem się Tytoniem, ale chyba muszę zluzować
ojciec mi wyjaśnił:
"tyton mial szczescie, bo nie ma dobrze obronionego karnego tylko źle strzelony"
dziękuję, dobranoc :]

Anonymous - Pią 08 Cze, 2012

Bonczek napisał/a:
GeKo napisał/a:
Bardziej mnie to śmieszy jak wszyscy chcą się zesrać z radości z okazji tego euro.


:pom:



+1000000000

was79 - Pią 08 Cze, 2012

yebańcy, zamiast jednego stadionu mogliby ze dwa tory wybudować
Bonczek - Pią 08 Cze, 2012

Do zrobienia Wojtek :jupi:


Cassis - Pią 08 Cze, 2012

was79 napisał/a:
yebańcy, zamiast jednego stadionu mogliby ze dwa tory wybudować


Albo zamiast stadionu tylko piłkarskiego zrobić jeden stadion lekkoatletyczny i piłkarski.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group