To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - MG MotorSport

nox - Nie 10 Cze, 2012
Temat postu: MG MotorSport
Znajomy jest zdecyd wany by zrobić w swoim aucie kompletny wydech w ww firmie , przyjechał nawet specjalnie autem z Norwegii z tym że ma nieco utrudniony kontakt z Michałem z MG a zależy mu na czasie , ma ktoś może lepszy kontakt z MG tak żeby choć spróbowac żeby mu ogarneli wydech jak najszybciej to możliwe .
PGmaster - Nie 10 Cze, 2012

Podam Ci na PW kontakt do handlowca.
saxorulez - Nie 10 Cze, 2012

To oni tam mają handlowców?
Jacek - Nie 10 Cze, 2012

nox, PW
106 - Nie 10 Cze, 2012

za moich czasow mieli tylko garaz ;D
Shymek - Nie 10 Cze, 2012

Jakby jednak się nie dało :P to mogę mu polecic i załatwić od ręki specjalistę z RM Motors w Olsztynie ;)
PGmaster - Nie 10 Cze, 2012

saxorulez napisał/a:
To oni tam mają handlowców?


No ja tak ostatnio usyszalem ze maja handlowca na wojewodztwo mazowieckie.

nox - Nie 10 Cze, 2012

Dzięki Jacek i Pidzi ;)

Zaczne od Michała może mnie skojarzy miał kiedyś fieste mk2 za czasów jak ja swoją kupiłem ale to było z 100 lat temu :)

GeKo - Nie 10 Cze, 2012

Wg mnie marne szanse, Michał przeważnie ma terminy umówione na 1,5 miesiąca do przodu, i tylko jak ktoś wypadnie to można wskoczyć na miejsce. Jak kolega przyjechał w ciemno to się nie ogarnął trochę.
Gaydek - Nie 10 Cze, 2012

Mogę podać Ci namiar na dobrego "handlowca", ale innego producenta, niejakiego Mietka :]
nox - Nie 10 Cze, 2012

Znajomy robi wydech do 2.2 turbo z audi i ma przekonanie że tylko MG ogarnie temat w takiej specyfikacji jak on chce.

Co do ogarnięcia dzwonił jakis czas temu kazali mu napisać maila i zero kontaktu dla tego pytam o jakieś wtyki ;)

saxorulez - Nie 10 Cze, 2012

A w norwegii nie mają specjalistów? Wydaje mi sie że tam wiecej 2.2 zdłubanych jeżdzi w Oslo niż u nas w całej PL
GeKo - Nie 10 Cze, 2012

nox, z mailami tam jest problem, zwyczajnie nie docierają z formularza kontaktowego.
Bart - Nie 10 Cze, 2012

nox, pw

(może też się na pomuka załapię)

nox - Nie 10 Cze, 2012

saxorulez napisał/a:
A w norwegii nie mają specjalistów? Wydaje mi sie że tam wiecej 2.2 zdłubanych jeżdzi w Oslo niż u nas w całej PL


taka ciekawostka z klubu rs6 w norwegii skrzynie automaty wożą do pl pod warszawe ponoć robią

a) lepiej
b) szybciej
c) taniej



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group