To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - net + tv bez umowy

PiTT - Nie 08 Lip, 2012
Temat postu: net + tv bez umowy
Panowie,
temat chyba już był poruszany
może ktoś to przerabiał ostatnio
rozwiązuję właśnie umowę z asterem/upc i chcę wziąć coś bez podpisywania umów na 24 m-ce
jakie są korzystne opcje na rynku?
tv to widziałem że w n-ce mogę kupić pakiet z opcją doładowywania co miesiąc, na początku tylko koszt sprzętu za który trzeba zapłacić a potem to już tv na własne życzenie oglądamy
a jak z netem?
nie ukrywam że raczej słabo na moim osiedlu z zasięgami komórek, więc wszelkie internety mobilne słabo widzę
są jakieś inne rozwiązania?
z góry dzięki

Bart - Nie 08 Lip, 2012

Ja przez długi czas miałem bezprzewodowy internet od sąsiadki - miała niezahasłowany router, a internetu tak czy siak używała sporadycznie (wypytałem kiedyś jej syna). Polecam :]
M - Nie 08 Lip, 2012

Ja mam net w upc na czas nieokreslny 10mbit, niewiem jak z tv bo mam naziemna cyfrowke i wystarcza.
Chloru - Pon 09 Lip, 2012

PiTT, sprawdź Aero2. Zupełnie za darmo jeszcze przez czas jakiś. Trzeba tylko zainwestować w modem (~100 PLN) i w SIMa (chyba 20 PLN). Prędkości do 0,5 Mbps. Zasięg oczywiście trzeba sprawdzć. Najlepiej ogarnąć tego SIMa za free i wsadzić do telefonu/smartfona. Też zadziała.
anjas - Pon 09 Lip, 2012

TV też majo przez te aero?
Chloru - Pon 09 Lip, 2012

anjas, niestety nie. TV trzeba sobie zorganizować z N pre-paid.
WuRC - Pon 09 Lip, 2012

M napisał/a:
Ja mam net w upc na czas nieokreslny 10mbit, niewiem jak z tv bo mam naziemna cyfrowke i wystarcza.

Można, ja tak mam neta+tv w UPC.

PiTT - Pon 09 Lip, 2012

spoko, kolega layer podesłał mi fajną opcję z UPC, chyba skorzystam ;)
ogólnie jakby była umowa na 12 m-cy to dowiem się tylko ile jest kary za ew. wcześniejsze rozwiązanie umowy

layer - Wto 10 Lip, 2012

Za zerwanie umowy przed jej zakończeniem płacisz karę w wysokości 73zł x ilość miesięcy które pozostały.
jozekrj - Śro 11 Lip, 2012

ale często dodają nowe kanały i wtedy można zrezygnować

ceny w UPC sa akceptowalne za pakiet Max extra hd + net do 30Mb/s płace 80zł

PiTT - Czw 19 Lip, 2012

jozekrj napisał/a:
ale często dodają nowe kanały i wtedy można zrezygnować

ceny w UPC sa akceptowalne za pakiet Max extra hd + net do 30Mb/s płace 80zł

no i dupa bo w uwagi na fakt że podpisuję nową umowę to nie mogę dostać tej oferty... proponują za to samo ponad 130zł. i umowa na 2 lata :(

kamil - Czw 19 Lip, 2012

Ja właśnie zmieniłem ofertę z 169 i teraz za 145 mam TV max z nagrywarą + net 60 Mb/s z WiFi bo mój prywatny WiFi padł - tak eM powiedział i ja się go posłuchałem ;)
M - Czw 19 Lip, 2012

Takie były objawy :)
kamil - Czw 19 Lip, 2012

i chyba miałes racje bo na kablu działa na Wifi nie, zaraz przyjdzie pan z nowym ruterem i zobaczymy :)
PiTT - Czw 19 Lip, 2012

kamil napisał/a:
i chyba miałes racje bo na kablu działa na Wifi nie, zaraz przyjdzie pan z nowym ruterem i zobaczymy :)

to przyjmij go godnie :lol2:

teoretyczne mogę sobie kupić N-kę i mieć tv z talerza
pozostaje kwestia netu... niestety upc nawet najtańszy pakiet oferuje z umową na 24m-ce
vectra na 36m-cy :/
wychodzi na to że jestem w dupie... powrót do średniowiecza, brak tv, brak netu xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group