To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - domeny

GeKo - Śro 11 Lip, 2012
Temat postu: domeny
Chcę wykupić domenę, której ważność się kończy w sierpniu, nieużywana ale zarejestrowana.
Czy są jakieś narzędzia które pomagają w tym? Jakiś snajper jak do ebay'a?

Czy po prostu muszę czekać aż zwolni się.

I jak to wygląda w praktyce. Gościowi się kończy okres nie opłaci domeny i od razu jest wolna, czy jak ja zgłoszę chęć kupienia wtedy to on dostaje jakieś info na ten temat i może ją odnowić, czy po prostu jest w dupie. Zapłaciłem więc teraz jest moja i to ja muszę pilnować żeby płacić na czas.

anjas - Śro 11 Lip, 2012

Grzesiek, a skąd wiesz, że gościu jej nie przedłuży?
(tak z ciekawości pytam)

rasta - Śro 11 Lip, 2012

Domena nie jest od razu wolna, provider zawsze kilka razy informuje o końcu terminu, to nie aukcja na Allegro.
GeKo - Śro 11 Lip, 2012

Tego nie wiem, ale jak się zagapi to chcę być pierwszy :D Znalazałem że w zeszłym roku zajęło mu to 2 miesiące, a nie wiem ile to będzie w tym roku.
GeKo - Śro 11 Lip, 2012

rasta, Tak wiem o tym że informuje że zbliża się koniec okresu abonamentowego, najpierw przypomnienie jedno drugie, potem faktura pro forma, ale jak nie opłacisz robi się wolna.
rasta - Śro 11 Lip, 2012

Raczej podkupić z cichacza się nie da.
bizon - Śro 11 Lip, 2012

jesli domena jest polska to zaloz opcje
Greg - Śro 11 Lip, 2012

Dokładnie - "opcja na domenę". Oferuje to np. az.pl
GeKo - Śro 11 Lip, 2012

niestety global
bizon - Śro 11 Lip, 2012

to nie znam metody poza ucelowaniem recznym, ale w sumie nigdy sie tym nie interesowalem. z tym, ze jak to bedziesz robil przez strone jakas to mozesz nie zdazyc wklepac danych, wiec pewnie lepiej byloby zalozyc np jakies konto abonenckie u providera, np. u mnie ;)
siema - Śro 11 Lip, 2012

Geko, dropped.pl- przechwytywanie domen.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group