To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kamery na karting i inne sporty.

marcinstachon - Śro 11 Lip, 2012
Temat postu: Kamery na karting i inne sporty.
Witam,

Jakie kamerki posiadacie? Potrzebuje jakas dobra kamere, moze byc montowana na stale. Wyszperalem takie cos, ogladalem filmiki na YT i moim zdaniem w porownaniu jest lepsza o jakos obrazu i dzwieki jak konkurencja typu Contour, Go Pro. Niestety to wszystko z filmikow moge porownywac a moze ktos ma ktoras kamerke na codzien i moze cos powiedziec.

http://rajdy.hoga.pl/giel...9Cci,+akcesoria

GeKo - Śro 11 Lip, 2012

W mojej opinii mega szajs, dzwięk się pierdoli niemiłosiernie, tzn wszystko było OK do momentu jak nie ruszyliśmy do OSu wtedy zaczął trzeszczeć zrywać itd. z kontrastem słabo w aucie. albo dobrze widać wnętrze albo drogę.
Na plus cala konstrukcja soczewki na kablu, do tego poglądowy monitorek i pilot. Pod tym względem mega przewyższa go pro HD.

Oglądając onboardy z go pro HD ale 2 uważam że nie ma lepszej obecnie kamery i dodatkowo jest wyjście audio.
Tu poglądowo, dzwięk musiałem wyciąć bo katowało uszy

marcinstachon - Śro 11 Lip, 2012

to jest to HD ? czy ta poprzednia wersja jakas tam 1.5 pov czy cos takiego. Roznia sie ze HD ma czarna kamerke, a ta starsza czerwona.
http://camonboard.pl/vio-pov-obiektyw-1-5.html
ta starsza




z tych filmow wynika ze Vio lepsze dzwiek i w ogole...cholera bo tych GO PRO jest tyle wersji ze juz po 2 godzin ogladania ofert łeb boli:p

marcinstachon - Śro 11 Lip, 2012

a Hero czy Hero2?? Bo juz sie zagubilem w tym.:P
GeKo - Śro 11 Lip, 2012

marcinstachon, jaka to była wersja, to dopytaj Qbusa, bo to on nam na szybko ogarniał kamerę żeby mieć cokolwiek w aucie. A z Go Pro to na pewno HD2 ta najnowsza, ona chyba jako jedyna ma oddzielne wyjście audio.
dzik - Czw 12 Lip, 2012

GeKo napisał/a:
. z kontrastem słabo w aucie. albo dobrze widać wnętrze albo drogę.


Obawiam się że żadna kamera tego nie uciągnie, nawet fotografując lustrzanką wnętrze z krajobrazem trzeba skleić z dwóch ekspozycji.

M - Czw 12 Lip, 2012

dzik napisał/a:
GeKo napisał/a:
. z kontrastem słabo w aucie. albo dobrze widać wnętrze albo drogę.


Obawiam się że żadna kamera tego nie uciągnie, nawet fotografując lustrzanką wnętrze z krajobrazem trzeba skleić z dwóch ekspozycji.

Trzebaby mocno doświetlić środek chyba

GeKo - Pią 13 Lip, 2012

Myślę że tu jest przyzwoicie pod tym względem, a na pewno lepiej niż na innych kamerach.

rasta - Sob 14 Lip, 2012

GeKo napisał/a:
Oglądając onboardy z go pro HD ale 2 uważam że nie ma lepszej obecnie kamery i dodatkowo jest wyjście audio.


Drift Innovation

qbus - Sob 14 Lip, 2012

Geko -> tamto to było zwykłe POV 1.5, z dźwiękiem w niej już sobie poradziłem, wystarczyło wyciszyć mikrofon, tutaj przykład:


Na POV HD jeździ w tym roku np. Grzyb, całkiem dobrze te onboardy wyglądają:
http://www.mediaracing.sk...zyb-hundla-rz6/

My w tym roku używaliśmy GO PRO HD, jak kamera jest na krzyżu to nagrywa bardzo podbnie jak POV 1.5 wg mnie.


marcinstachon - Sob 14 Lip, 2012

tez mialem pov tego zwyklego 1.5, teraz w piatek mialem POV HD i GO PRO HD, nie wiem co wszyscy widza w GO PRO ale POV HD to kamerke niszczy, zarowno obrazem jak i dzwiekiem biore POV HD, niestety cena duzo wieksza ale z Hameryki wychodzi taniej jak u nas, na gokarcie POV HD pobilo GO PRO HD.
was79 - Sob 14 Lip, 2012

też lubię czasami jakieś POV zobaczyć
anjas - Sob 14 Lip, 2012

was79 napisał/a:
też lubię czasami jakieś POV zobaczyć


+1

GeKo - Nie 15 Lip, 2012

qbus, marcin Tyle że ja mówię o Go pro HD2 a nie poprzedniej wersji HD, która wrażenia na mnie nie robiła.
Wracając do POV 1,5 zwróc uwagę jak faluje głośność dzwięku, mnie to wkurza.

k-mart - Nie 15 Lip, 2012

Szkoda ze bart nie chce sie wypowiedziec. Porusza sie w tym srodowisku rajdowo-wyscigowym, na pewno cos by doradzil.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group