To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Nissan GTR

GeKo - Wto 17 Lip, 2012
Temat postu: Nissan GTR
Zna ktoś dobrze jakiegoś właściciela GTRa mało tego, powinien mieć wydech Akrapovica z carbonowymi końcówkami :rotfl: .

Chcę sobie taką obejrzeć, bo albo robią to w jakiś mega kosmiczny sposób, albo bardzo ładnie to ukrywają na zdjęciach w sieci.
Sprawa dość pilna.

Widziałem że firma TGauto taki wydech komuś montowała.
Stawiam bursztynowy płyn z czarną etykietką za pomoc jak sie uda.

PiTT - Wto 17 Lip, 2012

ale co chcesz zobaczyć dokładnie? :)




martin.h - Wto 17 Lip, 2012

Właściciela GT-R'a znam :) Co prawda nie ma carnonowego Akrapovica, ale znam też właściciela Hayabusy, który ma carbonowego Remusa :)
GeKo - Wto 17 Lip, 2012

PiTT, takich fotek mam już z 50 na kompie :rotfl: . W skrócie szukam łączenia tkaniny w którym miejscu występuje. Albo go nie ma, albo obróbka końcowa bardzo ładnie je kryje.
martin.h, Tłumiki motocyklowe z carbonu to pikuś. dwuczęściowa forma skręcana i po temacie. :)

W sumie to nie musi być GTR, ale zakładam że łatwiej znaleźć właściciela GTRa niż posiadacza clio z wydechem za 10k z czego końcówki kosztują 5 kobli :rotfl:

Stf - Wto 17 Lip, 2012

generalnie w Ecuperformance przeważnie stoi jeden, czasami z 3 GTR'y ;)
Gaydek - Wto 17 Lip, 2012

Nie chce mi się iść do garażu, już śpię.
Kuner - Śro 18 Lip, 2012

Jednego właściciela GTRa znam, ale nie widziałem go z 5 lat, więc nie pomogę.
Jeśli to taki wydech jak na tym zajeeeebanym zdjęciu z fejsbujka to moge go co najwyżej na fejsie poprosić o foto tego, czego potrzebujesz :)

Anonymous - Śro 18 Lip, 2012

Mam nadzieję, że to pomoże:








































rasta - Śro 18 Lip, 2012

Sławny Skunio ma ten wydech, ponć 6K zielonych za sam wydech bez carbonowych końcówek, za które płaci się ekstra xD
Jakarti - Śro 18 Lip, 2012

w porownaniu do powyzszego hydrografika nie jest taka zła jesli chodzi o cene :rotfl: :rotfl: :rotfl:
MoRToN - Śro 18 Lip, 2012

rasta napisał/a:
Sławny Skunio ma ten wydech, ponć 6K zielonych za sam wydech bez carbonowych końcówek, za które płaci się ekstra xD


lol. Czemu sławny ? :)

Bart - Śro 18 Lip, 2012

Weź ziom, serio nie znasz SKUNIA?
kamil - Śro 18 Lip, 2012

Poważnie ? Skunia nie znasz ???? karwa...
Yarko - Śro 18 Lip, 2012

akurat Mortą zna :faja:
Jaco - Śro 18 Lip, 2012

Wiem kto ma GTR, i znam kogoś kto dobrze zna właściciela i nawet ostatnio robił w nim przegląd ( w samochodzie) , ale czy ma wydech z wungla to nie wiem... zapytam jutro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group