To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ceny gratów Renault Sport

Tomcat - Sob 27 Paź, 2012
Temat postu: Ceny gratów Renault Sport
Czy ktoś z was orientuje się po ile stoją używane:

- kolektor ssący Renault Sport do Klio phI
- komputer Renault Sport
- wałek N grupowy Renault Sport

Z góry dziękuje :devil:

Muzykant - Sob 27 Paź, 2012

walek ssacy czy wydechowy??

Kolkektor ssacy pewnie nie duzo, bo to seria z wiekszymi kanalami...

GeKo - Sob 27 Paź, 2012

kolektor od 350-500
komp w sumie nie ma racji bytu bo u mnie lepszy soft jest za 600zl
walek - zapytaj u saxoruleza ile nowy w catcams I licz polowe z tego,
ale do tego trzeba by mieć jeszcze wydechowy.
nowe graty w RST sa niedostępne.

Tomcat - Sob 27 Paź, 2012

a powiedzcie mi jaką mocą mniej więcej powinien sie legitymować zdrowy silnik z tymi gratami ?

Geko - a do tego kompa RS można wgrać Twój program ?

GeKo - Nie 28 Paź, 2012

Jeśli ktoś wie jak to poskładać to 190KM powinno być. O ile seria trzymała 169-172KM

Można wgrać, ale myślę że łatwiej jelenia znajdziesz na coś firmowanego z nalepką Renault sport.
Program RS ma bardzo wysoką odcinkę okolice 8k. na zegarze to będzie 7800-7900 a rzeczywiste nawet ponad 8k tak z logów wynika, ma słabszy dół, natomiast na plus wylączoną drugą sondę lambda.

Jeśli myślisz o budowie takiego auta to da się jeszcze z 5KM ugrać dolotem i kolejne2-3 indywidualnym strojeniem.

Tomcat - Nie 28 Paź, 2012

to miałaby być czysta Nka, więc zabawy z dolotem chyba nie wchodzą w grę, ale jeśli jeszcze pare km można ugrać Twoim programem to mogłoby być prędko :devil: wydech jest na kacie i tłumiku końcowym, ale to już chyba nie robi różnicy.
GeKo - Nie 28 Paź, 2012

Inaczej, program który ja wgrywam poprawia dół względem programu z RS. Natomiast indywidualnym strojeniem można jeszcze trochę powalczyć ale kasa juz inna wtedy.
Co do Nki niestety jest dużo sprzecznych informacji. w PL wszyscy twierdzą że tylko Ssący wałek jest Nkowy. a Francuzi twierdzą że są 2 :D i są 3 sposoby ustawienia wałków.

Tomcat - Nie 28 Paź, 2012

Spoko, o homologacje się nie boje, mam pewność że jest zrobione tak jak powinno być.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group