To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Stolik z silnika

michool_vt - Pią 14 Gru, 2012
Temat postu: Stolik z silnika
jol:-)

nie mam co wieczorami robić i pomyślałem że zmontowałbym sobie stolik z silnika, ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie w tej materii?
celuje w jakieś v6, może zna ktoś miejscowy ( śląsk, małopolska, bytom) szrot , złom gdzie kupilbym uszkodzony silnik? :faja:

GeKo - Pią 14 Gru, 2012

Do montowania to tu za wiele nie ma :D

Silnik, do piachu, do chromu lub malowania proszkowego, szyba hartowana 6 lub 8 i po temacie.
Cylindy można poflokować co by się butelki nie obtłukiwały :rotfl:


Anonymous - Pią 14 Gru, 2012

tu masz trochę inspiracji :) http://cultstyle.pl/viewtopic.php?f=17&t=20570

Anonymous - Pią 14 Gru, 2012

Też miałem taki pomysł zeby zrobic to w robocie,znalazłem tam nawet jakies dizlowskie v6,z jakiejs maszyny, tylko ze wielkie cholerstwo,kolejny problem to transport do PL
Kamill - Pią 14 Gru, 2012
Temat postu: Re: Stolik z silnika
michool_vt napisał/a:
jol:-)

nie mam co wieczorami robić i pomyślałem że zmontowałbym sobie stolik z silnika, ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie w tej materii?
celuje w jakieś v6, może zna ktoś miejscowy ( śląsk, małopolska, bytom) szrot , złom gdzie kupilbym uszkodzony silnik? :faja:

Dzwoń po złomowiskach/auto kasacjach, oni trzymają graty czasami miesiącami zaim na pociąg załadują. Musisz się też zdecydować czy chcesz żeliwo czy aluminium :) Ja bym obejrzał kilka rożnych, nie brał pierwszego lepszego, bo niektóre wyglądają jak kupa. Aluminiowe będą też tulejowane więc będzie to widać.
Możesz też użyć r6-stki z bmw, to dość tani towar, wyjdzie z tego długi stolik :)

wasq - Pią 14 Gru, 2012

jak blok z alu to trzeba szkielkowac bo piasek bedzie za ostry

poztym alu mizna wypolerowac i machnac bezbarwnynm :)

Kamill - Pią 14 Gru, 2012

wasq napisał/a:
jak blok z alu to trzeba szkielkowac bo piasek bedzie za ostry

poztym alu mizna wypolerowac i machnac bezbarwnynm :)

Nie wiem czy jest inna metoda polerki niż ręczna, ale jeżeli nie ma, to polerowanie takiego bloku ze wszystkimi przetłoczniami odlawniczymi tej zimy się raczej nie zakończy.
Chyba że by zaprzęgnąć dremela z cienką filcową nasadką :hm:

M - Pią 14 Gru, 2012

Bardziej ambitny projekt to silnik ze stolika!
karoluPL - Pią 14 Gru, 2012

jak ktoś chce kupić już gotowy stolik z silnika v6, to mogę podać kontakt do osoby co robi całkiem niezłe :*
Kamill - Pią 14 Gru, 2012

karoluPL napisał/a:
jak ktoś chce kupić już gotowy stolik z silnika v6, to mogę podać kontakt do osoby co robi całkiem niezłe :*

Mało ambitnie, M na pewno nie weźmie :faja:

M - Pią 14 Gru, 2012

Jeśli to będzie silnik Tesli to biorę!
zefir - Pią 14 Gru, 2012

karoluPL napisał/a:
jak ktoś chce kupić już gotowy stolik z silnika v6, to mogę podać kontakt do osoby co robi całkiem niezłe :*


jaki mniej wiecej jest koszt takiego gotowca?

karoluPL - Pią 14 Gru, 2012

zależy jak i z czego wykonany- kwestia dogadania, o ile dobrze pamietam od 400 do 600zł.
ale widziałem jego stolik z v8 jaguara- i mnie się podobał.

Kamill - Pią 14 Gru, 2012

karoluPL napisał/a:
zależy jak i z czego wykonany- kwestia dogadania
ale o ile dobrze pamietam od 400 do 600. ja widziałem jego stolik z v8 jaguara- i mnie się podobał.

Z jaga v12 był by ciekawy, własnie chodzi o to żeby blok był fajny i starannie odlany.

karoluPL - Pią 14 Gru, 2012

ja już miałem mieć z v10 tdi blok , ale niestety klient sobie zażyczył resztki swojej padliny i nie zostawił nam tego bloku, więc wizja stolika z v10 nie siadła ( z resztą wizja tak wielkiego i ciężkiego stolika mnie przerażała i nie daj bóg zayebać małym palcem w ten stolik :lol2: )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group