To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Przenoszenie foruma

Bonczek - Czw 27 Gru, 2012
Temat postu: Przenoszenie foruma
Pany informatycy jestem noga z komputerów, a potrzebuję dokonać takiej operacji:
- forum z www.phorum.pl przenieść na cba.pl :rotfl:

Jak do tej pory mam konto na cba.pl, postawiłem foruma na phpbb by Przemo. Mam dostęp do PA na phorum.pl ale stamtąd można wyciągnąć tylko bazę mysql - tych całych tabel nie ma możliwości.

I teraz pytanie czy to wystarczy czy nie? W zasadzie mogę komuś zapłacić jak mi to ogarnie bo ja już nie mam siły :wall:

siema - Czw 27 Gru, 2012

Bonczek napisał/a:
forum z www.phorum.pl przenieść na cba.pl

http://szpakofani.phorum.pl/ ?

Bonczek napisał/a:
Mam dostęp do PA na phorum.pl ale stamtąd można wyciągnąć tylko bazę mysql - tych całych tabel nie ma możliwości.

Jeśli masz bazę SQL, to masz i tabele. Poka co masz i będzie jasne.

Bonczek napisał/a:
postawiłem foruma na phpbb by Przemo

Żebyś tylko wersji nie pokręcił. Co zainstalowałeś i na czym masz teraz, wiesz?

Bonczek - Czw 27 Gru, 2012

Mam plik, który waży 84,5mb i ma rozszerzenie .sql .

Zainstalowałem to -> phpBB modified v 1.12.7 by Przemo . Wrzuciłem sobie na FTP`a i stamtąd zainstalowałem.

siema - Pią 28 Gru, 2012

Bonczek napisał/a:
Mam plik, który waży 84,5mb i ma rozszerzenie .sql .

No to tabelek masz tam pełno :) Spakuj to i mi podeślij. Odtworzę Ci to gdzieś i może sobie już tam zostawisz...

Bonczek napisał/a:
Zainstalowałem to -> phpBB modified v 1.12.7 by Przemo . Wrzuciłem sobie na FTP`a i stamtąd zainstalowałem.

Zdaje się, że phorum.pl chodzi na phpBB3, a Ty zainstalowałeś phpBB2. Daleko nie zajedziesz z tym forum mercedesa, jak tak będziesz rzeźbił z wersjami ;)

Bonczek - Pią 28 Gru, 2012

Ok, ale zrobię to już jutro bo mi się oczy zamykają.

Ale forum na phorum.pl stoi już dawno, nie ja je zakładałem za to udało mi się już dostać uprawnienia Admina :rotfl:

A na cba zainstalowałem wersję by Przemo bo wszystko się w niej zmienia z PA, a ja w ogóle nie mam o tym pojęcia i jak próbowałem wgrać mChat na phpBB3 to po 5 instalacji forum się poddałem :jupi:

siema - Pią 28 Gru, 2012

Bonczek napisał/a:
Ale forum na phorum.pl stoi już dawno, nie ja je zakładałem za to udało mi się już dostać uprawnienia Admina :rotfl:

Strach ci coś powierzyć :rotfl:

Bonczek - Pią 28 Gru, 2012

E tam :jupi: :jupi: :jupi:
Chloru - Pią 28 Gru, 2012

To który jest który?

http://www.youtube.com/watch?v=wFXLzr86MQ4

:rotfl:

Klasyka polskiego hakierstwa :faja:

M - Pią 28 Gru, 2012

Mariusz zanotuj żeby Bonczkowi nigdy nie dawać admina :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group