To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - NeoBux

TomsoN - Wto 15 Sty, 2013
Temat postu: NeoBux
Wydaje mi się, że podobny temat mógł już tu kiedyś być, ale nie zaszkodzi przypomnieć.
NeoBux jest to strona internetowa dająca nam możliwość zarabiania przez internet. Jest w 100% wypłacalna - np. poprzez PayPal. Cała filozofia to klikanie na reklamy(PAY PER CLICK), które przygotowuje nam portal. Jest to od 4 do 10 reklam dziennie, odświeżają się co 24h.
Początki są trudne, ale po niedługim czasie możemy zacząć kupować referentów, których kliknięcia będą dodatkowo zasilały nasze konto. A tak na prawdę siedząc w pracy, czy wieczorem w domu, 5 minut klikania nie zaszkodzi ;-) a nóż widelec dojdzie się do paru dolarów dziennie, co w końcowym miesięcznym rozrachunku będzie miłym zaskoczeniem.
Nie chcę wspominać hardcorach, których po 2-3 latach robią ponad 500$ miesięcznie. Jest koleś, który przez lata zainwestował 30k$ w referentów tj. miał np 2500 kliknięć dziennie, a teraz zarabia 2tyś$/per month.

www.neobux.pl - na tej stronie dowiesz się wszystkiego

www.neobux.com/?r=tmsnk - przez tą stronę zapraszam do rejestracji


Mam nadzieję, że zainteresowałem parę osób. Sam zaczynam na nowo, kiedyś już zarobiłem ponad 60$ na tym szajsie ;-)

anjas - Wto 15 Sty, 2013

zarobiłeś coś na tym?
Jakarti - Wto 15 Sty, 2013

napisal, ze 60 dolków.
dla mnie to spam i nie traktuje takich inicjatyw poważnie.. taki internetowy Amway.

Bart - Wto 15 Sty, 2013

zgadzam się z przedmówcą (aka +1)
M - Wto 15 Sty, 2013

Jakarti napisał/a:
taki internetowy Amway.

Chciałem to napisać, daj linka, inni dadzą innym a ty cały czas na tym będziesz zarabiać.

anjas - Wto 15 Sty, 2013

Jakarti napisał/a:
napisal, ze 60 dolków.


ale już chyba po moim pytaniu.

Ile trzeba czasu klikać na te 60 baksów?

(aha, zgadzam się z przedmówcami - amway)

Niemy - Wto 15 Sty, 2013

Jakarti napisał/a:
taki internetowy Amway.


Czyli piramidki

A tak btw Amway ma bardzo dobre produkty

TomsoN - Wto 15 Sty, 2013

nie, napisałem to wcześniej,

3 miesiące z pomocą parenastu osób
początek najtrudniejszy bo klikasz sam

M - Wto 15 Sty, 2013

Niemy napisał/a:
Jakarti napisał/a:
taki internetowy Amway.


Czyli piramidki

A tak btw Amway ma bardzo dobre produkty

Ma dobre ale techniki sprzedaży to już pranie mózgów.
http://www.youtube.com/watch?v=Xhd9byZgS7Q

Niemy - Wto 15 Sty, 2013

M napisał/a:
techniki sprzedaży to już pranie mózgów.
http://www.youtube.com/watch?v=Xhd9byZgS7Q


o_O
pierwszy raz to widzę

Bart - Wto 15 Sty, 2013

przecież to najbardziej znany zakazany film dokumentalny :>
M - Wto 15 Sty, 2013

Niemy napisał/a:
M napisał/a:
techniki sprzedaży to już pranie mózgów.
http://www.youtube.com/watch?v=Xhd9byZgS7Q


o_O
pierwszy raz to widzę

Długa to historia
http://wyborcza.pl/1,7547...e_w_zyciu_.html

siema - Wto 15 Sty, 2013

TomsoN napisał/a:
a nóż widelec dojdzie się do paru dolarów dziennie, co w końcowym miesięcznym rozrachunku będzie miłym zaskoczeniem.
Nie chcę wspominać hardcorach, których po 2-3 latach robią ponad 500$ miesięcznie.

Amway, nie amway- mało istotne.
Zarabiasz grosze, bo umówmy się, 500$ miesięcznie to nie jest jakiś wielki zarobek, a rozumiem że do takiego poziomu dochodzą i tak tylko najzacieklejsi klikacze. Dodatkowo miej świadomość, że bierzesz prawdopodobnie udział we fraudzie- wyłudzeniu pieniędzy od reklamodawców, nieświadomych że to zupełnie niezainteresowany użytkownik wyklikał mu cały budżet przeznaczony na reklamy.

Zamiast zastanawiać się więc jak odkuć się na klikaniu w reklamy, które i tak kosztują grosiki, proponuję zastanowić się jaki można rozkręcić biznes po prostu wykorzystujący potencjał sieci. Łącza i serwerów trochę mam, chętnie pomogę :]

Jakarti - Wto 15 Sty, 2013

siema napisał/a:
że bierzesz prawdopodobnie udział we fraudzie

no tak to chyba wygląda.. finalny koszt kliknięcia dla Klienta końcowego z kampanii, ktora jest emitowana wszędzie i nigdzie, to ok 20/30groszy.

właściciel strony otrzymuje z tego jakies 20/30% :)

michool_vt - Wto 15 Sty, 2013

co to amway?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group