To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Subaru - prośba

Walle - Sob 02 Lut, 2013
Temat postu: Subaru - prośba
Kumpel miał wypadek swoim Legacy 2002/2003, jest ubezpieczony w Interrisk, czy jak im tam. Ma wielki problem z odszkodowaniem (miał AC), ubezpieczyciel mocno zaniża oszkodowanie, auto od 2 msc wciąż w warsztacie.

Auto serwisuje w znanym i polecanym serwisie w Józefowie pod Wawą.

Potrzebuje kosztorysu z ASO, Adamski z Łomianek odmówił, bo ma układ z Interrisk.

Czy ma ktoś z szanownych kolegów kontakt z Subaru, aby pomóc zdobyć kosztorys?

Oczywiście nie za darmo, wiadomo - wszystko kosztuje.

Jakby, gdyby, ktoś to poproszę o info.

Pozdr.

Chloru - Sob 02 Lut, 2013

Walle, no jest Adamski ... czy kolega pytał u Kopera, Dawoja, Dukieriwcza albo Nivette'a?
Rasputin - Sob 02 Lut, 2013

Tak to jest jak się AC kupuje u najtańszego :wall: Potem jest lament przy ewentualnej szkodzie.
Bart - Sob 02 Lut, 2013

myślę, że koszt naprawy to jakieś 90 złotych
Maciusiowy - Sob 02 Lut, 2013

Rasputin napisał/a:
Tak to jest jak się AC kupuje u najtańszego :wall: Potem jest lament przy ewentualnej szkodzie.


miałem podobny problem - kupiłem klimę u najtańszego i nikt nie chciał jej naprawić

Walle - Nie 03 Lut, 2013

Chloru napisał/a:
Walle, no jest Adamski ... czy kolega pytał u Kopera, Dawoja, Dukieriwcza albo Nivette'a?


auto stoi w niezależnym serwisie, nie jeździ, więc raczej chyba potrzeba znajomości, aby zdobyć kosztorys samochodu, który serwisuje inny, w dodatku niezależny warsztat....

Co do ubezpieczyciela, pierwsze słyszę, nigdy z nim nie miałem nic wspólnego i zapewne bym tam nie ubezpieczył....

kamil - Nie 03 Lut, 2013

Interrisk należy do grupy Vienna Insurance, więc całkiem spory ubezpieczyciel.
was79 - Pon 04 Lut, 2013

Miałem z nimi do czynienia, nissana odstawiałem do aso po obcierce i zero problemów (z AC).
Nie licząc listu po miesiącu, ze nie dostanę odszkodowania, bo coś tam nie dosłałem. Gość z aso powiedział jednak żebym wywalił do kosza te ich pisemko :>

Walle - Pon 04 Lut, 2013

kamil napisał/a:
Interrisk należy do grupy Vienna Insurance, więc całkiem spory ubezpieczyciel.


a to rzeczywiście, niemały ubezpieczyciel.

Rozumiem, że nikt nie ma możliwości pomóc w żaden sposób ?

Jakarti - Pon 04 Lut, 2013

a moze zrobic foty i po prostu pojezdzic po serwisach, dac 50/100zł za wycene "na lewo" - co ich obchodzi gdzie co i jak :)
Walle - Pon 04 Lut, 2013

teoretycznie jest to jakieś wyjście...
Niemy - Pon 04 Lut, 2013

spisz sobie części jakie są uszkodzone i jedz do ASO na wycenę części, zrobią to za darmo, przeważnie dopiero wycena robocizny jest płatna, później piszesz odwołanie załączając wycenę i już masz dobrą podkładkę
pcs - Pon 04 Lut, 2013

skoro Jarek w Jozefowie nie ma dobrego ukladu w ubezpieczycielami to czemu nie zawieziecie auta do tego Adamskiego z Lomianek czy innego polecanego przez Interrisk do zrobienia bezgotowkowo? Albo takiego serwisu ktory do pewnej kwoty robi wogole samowycene, bo ma taka umowe z ubezpieczyczalnia.

Chyba ze chodzi o to zeby zgarnac kwote wg. wyceny ASO, naprawic u Jarka za pol ceny a reszte schowac. Ale to troche traci oszustwem.

Walle - Pon 04 Lut, 2013

pcs napisał/a:
skoro Jarek w Jozefowie nie ma dobrego ukladu w ubezpieczycielami to czemu nie zawieziecie auta do tego Adamskiego z Lomianek czy innego polecanego przez Interrisk do zrobienia bezgotowkowo? Albo takiego serwisu ktory do pewnej kwoty robi wogole samowycene, bo ma taka umowe z ubezpieczyczalnia.

Chyba ze chodzi o to zeby zgarnac kwote wg. wyceny ASO, naprawic u Jarka za pol ceny a reszte schowac. Ale to troche traci oszustwem.


Nie, nie chodzi o zgarnanie kaski. Chodzi o normalne naprawienie auta.

pcs - taki też sposób doradziłem - będziemy dzwonić do Adamskiego i tak próbować, też moim zdaniem to najlepszy sposób.

pcs - Pon 04 Lut, 2013

zwykle zreszta przy rozliczeniu bezgotowkowym mozna cos wyprosic np. pomalowanie wczesniej zarysowanego zderzaka.

Ja naprawialem Forestera z OC sprawcy w ASO Peugeot w Rembertowie, maja wielka blacharnio lakiernie, dobre uklady z ubezpieczycielami, daja zastepczy w gratisie wiec robia szybko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group