To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skuterowo

Rasputin - Śro 13 Lut, 2013
Temat postu: Skuterowo
W związku,ze Rybson nie bardzo toleruje skuterowców w temacie o motorach otwieram tamat w którym bedzie można spamowac do woli na temat skuterów itp :faja:

P.S. Kurdę zarejestrowałem się już na forum Jawki 50. To zły znak :wall:

Mrozu - Śro 13 Lut, 2013

50 to trochę mało
rasta - Śro 13 Lut, 2013

Dokładnie, pakuj się w 250, mówi ci to posiadacz 125.
Mrozu - Śro 13 Lut, 2013

popieram, na miasto 250 to minimum a i tak wbrew pozorom dość szybko dostaje zadyszki i brakuje prędkości
Bart - Śro 13 Lut, 2013

rasta napisał/a:
Dokładnie, pakuj się w 250, mówi ci to posiadacz 125.



125tka 125tce nierówna :>

Rasputin - jak chcesz skuter do przemieszczania się to zapomnij o jakichś jawkach, osach, ogarach i tego typu wynalazkach, zrobienie bezawaryjnie 100km nie będzie proste.
Jak ma być do lansu to bierz co tylko zechcesz.

kosmita - Śro 13 Lut, 2013

Mrozu, zmieniłeś saxo na 106 ?
Mrozu - Śro 13 Lut, 2013

chwilowo mam to i to
karoluPL - Śro 13 Lut, 2013

ja tam mam 50tkie skutera, aprilie sr50r factory 08' na wtrysku + twardsze zawieszenie i regulowany tylni damper aprilia racing a'la gwint.
Od nowości u mnie, 17tyś napykane ( a tak każdy srał żarem, ze wtryski słabe, ze sie psują) jedyne co zrobiłem to, to co zaleca producent-pierścienie, bo po 15 tyś zaczęły się odzywać, zmieniłem mu wydech/wariator/sprzęgło/pasek + klocki, opony, płyny) na czilu robi 90kmph na prostej, z górki z wiatrem w plecach :devil: rekordowo ~128kmph, ogólnie fajny sprzęt, zwłaszcza do zakorkowanego miasta, na dojazdy do szkoły/pracy/na uczelnie. polecam każdemu taką pierdziawkę :faja:

budzik - Śro 13 Lut, 2013

Ta 125 co ma Bart nieźle podaje ;D ,nie wiem po co na miasto jeszcze coś więcej.
Michał - Śro 13 Lut, 2013

kolega z bemowa ma jave.
Jak jedzie do centriko - to tam naprawia tą jave aby znowu na bemowo wrócić.
Fajny skuter ale jak stoi w garażu :D

Rasputin - Śro 13 Lut, 2013

Michał napisał/a:
kolega z bemowa ma jave.
Jak jedzie do centriko - to tam naprawia tą jave aby znowu na bemowo wrócić.
Fajny skuter ale jak stoi w garażu :D

:lol2: :lol2: :lol2:
Przekonaliście mnie. Zreszta kiedys kupiłem motorower Rometa i po każdych 10km musiałem spędzić ok.2-3godzi by znowu przejechac te 10km :wall:
Na miasto szybka 50ccm albo nielegalna 150cmm a do lansu Jawka. Dokupię karwa raspu przyczepkę i bede ja targał za maluchem :faja: Oba sprzęty tak samo niezawodne :> karwa 2x :D

Edit: Dziękuję profesorze Jaka,chyba się za bardzo podnieciłem ;D To się juz więcej nie powtórzy :*

Michał - Śro 13 Lut, 2013


Rasputin - Śro 13 Lut, 2013

:rotfl:
http://www.youtube.com/wa...v=WXbBkfCZzOs#!

mi - Śro 13 Lut, 2013

Bart napisał/a:
125tka 125tce nierówna :>

+1!
Co prawda latałem z Bartem-bratem na 150, ale przepaść między moim kimkiem a obecnym rastosprzętem była dalece większa niż 25ccm by wskazywało. Tak więc - nawet przy pojemności 125 Kwang Yang byłby wyraźnie szybszy. No i hamulec, kurde, niszczył system xD

M - Śro 13 Lut, 2013

O rany, ale wielki cyc że aż mózg wybucha :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group