To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ziemię kupię

dzik - Śro 06 Mar, 2013
Temat postu: Ziemię kupię
Rolną, min 4000m.
Tanio, może ktoś zna jakiegoś spadkobiercę rolnika któremu na wino brakuje.
Im dalej od ludzi tym lepiej, największe zadupia są plusem.
Klasy V-te, VI-te, najgorsze.
Warunek, max 70km od Wawy.

PiTT - Śro 06 Mar, 2013

znajomy ma

http://www.facebook.com/events/227409614050611/

Jest do sprzedania kawałek ziemi. Około 3km za Konstancinem, w uroczej, rozwijającej się (acz póki co spokojnej) okolicy. Działka ma dokładnie 3789m2. Jest ogrodzona, budowlana, z dostępem do asfaltowej drogi. Wszystkie media (woda, energia) są w drodze, czyli tylko się budować i podłączać. W okolicy budują się już bardzo ładne domki i przybywa nowych sąsiadów. Póki co, w niedalekim sąsiedztwie mieszkają Państwo Mostowiakowie z M jak Miłość (to właśnie tam kręcą serial) a zupełnie na przeciwko, też mieszkał, któryś z bohaterów tej telenoweli (nie znam się za bardzo, więc nie wiem, co to za jeden :) ). W bliższej lub dalszej okolicy jest sklep, przystanek autobusowy, duży kościół a nawet kwiaciarnia. jednym słowem cisza i spokój a do cywilizacji aż tak daleko nie jest. Z resztą i tam cywilizacja przyjdzie, bo jak pisałem budują się sąsiedzi więc i potrzeb będzie przybywać.

Generalnie za to urokliwe miejsce na ziemi cena jest bardzo atrakcyjna. W okolicy za metr winszują sobie nawet czterokrotnie więcej. Ale troszkę naszła potrzeba więc działka może być Wasza za jedyne 99pln za m2. I to naprawdę jest bardzo dobra cena, jak za te okolice.

siema - Śro 06 Mar, 2013

dzik napisał/a:
Rolną, min 4000m.
Tanio, może ktoś zna jakiegoś spadkobiercę rolnika któremu na wino brakuje.
:rotfl: Daję 50 zł (do całej transakcji) niż dzik i biorę wszystkie działki spełniające te warunki!
PiTT - Śro 06 Mar, 2013

a tak na marginesie, 375k pln za ziemię w Konstancinie to chyba dobra cena?
nie wiem, nie znam się
ile za postawienie domu trzeba liczyć? 2-gie tyle czy więcej?
tak czy inaczej, za 800k. można mieć dom... porównując z cenami "apartamentów" to chyba niezła opcja

Jakarti - Śro 06 Mar, 2013

moze freeman wypowie się w temacie albo saxorulez ale u moich rodzicow zawsze gdy mowilo sie gdzie ma przyjechac fachowiec/ budowlaniec / inzynier czy sprzatacz to cena rosla 3x :rotfl:

ps. na slunsku moze i postawisz dom za 375. pod warszawa nie ma chu..a.

M - Śro 06 Mar, 2013

moj kolega mial na sprzedazrolna 8 albo 5 tysiecy metrow w kampinosie, moge podpytac czy jeszcze jest.
Jakarti - Śro 06 Mar, 2013

PiTT napisał/a:
porównując z cenami "apartamentów" to chyba niezła opcja

a odnosnie tego to domy zaraz beda tansze od 3/4 mieszkan w miescie. nie wiem jak tendencja wyglada na swiecie ale chyba odwrotnie :D

PiTT - Śro 06 Mar, 2013

Jakarti napisał/a:


ps. na slunsku moze i postawisz dom za 375. pod warszawa nie ma chu..a.

czekaj, ale koszt postawienia domu jest chyba zależny od cen towaru + ekipy budującej
skoro w innym rejonie może to kosztować x to sprowadzając ekipę na miejsce też może kosztować x
rozumiem, że cena ziemi może się różnić, ale chyba nie domu
wiadomo że cennik warszawski jest x razy większy, ale zastanawiam się czy nie można jak coś zamówić ekipy z innych regionów

znajomy stawiał domek piętrowy na działce
ceny w okolicach wawy wychodziły prawie 2 razy więcej niż w firmie z gór
zamówił sobie ekipę na miejsce i mu to postawili
wiadomo że co innego postawienie domku działkowego a co innego murowanego całorocznego :)

Chloru - Śro 06 Mar, 2013

PiTT, trzeba jeszcze umieć i chcieć dopilnować robotników. Zapewnić im dostawy materiału i takie tam. Mój były szef zlecił to zadanie żonie. Generalnie robota wyszła na pełny etat i kupa nerwów. Nie każdy umie i chce sobie na to pozwolić.

Z drugiej strony jak się dobrze poszuka to można wyrwać kwadrat z rynku pierwotnego w WAW za okolicę 5 kPLN/metr i nie mam na myśli Białołęki. Pozostaje odwieczny dylemat - dom czy mieszkanie. Tutaj to już na dwoje babka wrózyła :]

Jakarti - Śro 06 Mar, 2013

PiTT napisał/a:
ceny w okolicach wawy wychodziły prawie 2 razy więcej niż w firmie z gór
zamówił sobie ekipę na miejsce i mu to postawili

oczywiscie masz racje moj drogi przyjacieli ale ta sama ekipa u siebie da stawkę X, w Warszawie da 3x, a ekipa warszawska da od razu 5x.

nic za darmo :)
robitnicy moze nie koncza szkol z dyplomem profesora ale nie wszyscy sa debilami :)
kupienie cegiel do budowy domu pod warszawa i kupienie TYCH SAMYCH CEGIEL 250 km od Warszawy to dwie rozne ceny..
czesto wliczajac transport i dzwig do rozladunku wychodzi np o polowe taniej.

ale to temat rzeka.. wiec nie ma co pyerdolic. bo jeszcze ktos pomysli, ze sie mądrze :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Chloru napisał/a:
Generalnie robota wyszła na pełny etat i kupa nerwów

+1
zbudowanie domu, ogarniecie materiałow, dostaw itd itp pracujac na etacie to chyba trudniejsza sprawa niz wychowanie dziecka :)

Chloru - Śro 06 Mar, 2013

Jakarti, no i dodajmy jeszcze, że górale piją nie wódkę tylko spirytus :rotfl:
dzik - Śro 06 Mar, 2013

ja tam nie chce domu stawiać, to ma być miejsce na na weekendowe wypady :)

więc ceny rzędu 100 za metr mnie nie interesują, w niedziele oglądałem tereny 2PLN za metr, jak kumplowi powiedziałem to chyba łyknie cały hektar w cenie miejsce na garaż w wawce i nie będzie się pierdolił czy postawić stolik przed domem czy drzewko ;)

1km od stacji gdzie jeździ kolej mazowiecka

Jakarti - Śro 06 Mar, 2013

podpytaj STFana
anjas - Śro 06 Mar, 2013

dzik napisał/a:
ja tam nie chce domu stawiać, to ma być miejsce na na weekendowe wypady

więc ceny rzędu 100 za metr mnie nie interesują, w niedziele oglądałem tereny 2PLN za metr, jak kumplowi powiedziałem to chyba łyknie cały hektar w cenie miejsce na garaż w wawce i nie będzie się pierdolił czy postawić stolik przed domem czy drzewko

1km od stacji gdzie jeździ kolej mazowiecka


poproszę o namiary :)

Jakarti - Śro 06 Mar, 2013

to ten ogrodzony teren




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group