To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Sprawdzony Serwis

Shymek - Wto 12 Mar, 2013
Temat postu: Sprawdzony Serwis
Nie znalazłem takiego tematu wiec go zapoczątkuję

Znajomy chce kupić a Stolicy Megankę Trophy (2011). Sprzedawca przyznaje iż była uderzona przodem lekko (strona kierowcy) ale poduchy nie odpaliły.

Czy ktoś z Warszawiaków jest w stanie polecić mi sprawdzony serwis Renault gdzie poważnie podejdą do sprawy i sprawdzą auto od A do Z?

P.S. Można by kontynuować temat wpisując polecane serwisy w różnych miejscowościach ;)
Kiedyś każdemu mogłoby się to przydać.

Od siebie napiszę:

3Miasto, serwis aut francuskich (specjalizacja Renault) Reno-ARt www.renaultgdansk.pl

Olsztyn, serwis Renault Krawętkowski www.renaultolsztyn.pl

Mrozu - Wto 12 Mar, 2013

Renault na jerozolimskich, mam tam znajomego, więc bardziej się przyłożą do oględzin. W renault można wyczyścić sterownik tak, że nie będzie śladu po odpalonych poduchach ;D
Gaydek - Wto 12 Mar, 2013

Freeman? @ http://www.dyszkiewicz.com.pl/renault/index.php
Shymek - Czw 14 Mar, 2013

Dziękuję za wszelaką pomoc - auto sprawdzone, proste.... tylko zamiast deklarowanych 265KM fabrycznych patatajców wyszło 242...
Jakarti - Czw 14 Mar, 2013

u kogo sprawdziliscie ostatecznie?
MRodz - Pią 22 Mar, 2013

Podbijam - w podobnym tonie. Szukam sprawdzonego warsztatu w Warszawie, który zaopiekuje się moim Clio 16V. Do zrobienia trochę elektryki, trochę mechaniki (zawias, hamulce, pierdoły). Sam do końca nie wiem co - ogólnie chodzi o doprowadzenie auta do stanu przechodzącego przegląd na legalu :D


PS Shymek - swoją drogą to Twoja ex 16tka :)

Anonymous - Pią 22 Mar, 2013

MRodz napisał/a:
Podbijam - w podobnym tonie. Szukam sprawdzonego warsztatu w Warszawie, który zaopiekuje się moim Clio 16V. Do zrobienia trochę elektryki, trochę mechaniki (zawias, hamulce, pierdoły). Sam do końca nie wiem co - ogólnie chodzi o doprowadzenie auta do stanu przechodzącego przegląd na legalu


Adamant

Jakarti - Pią 22 Mar, 2013

moze Vlodarsky Racing? :D nie wiem jak elektryka ale cala reszta bedzie 10na10
roj - Pią 22 Mar, 2013

MRodz, ja ze swoim clio dymam do Legionowa do Zbyszka (motoklinika).
Renuary robi przede wszystkim, clio sporty oprócz mojego się też trafiają czasem.
Myślę, że ogarnie wszystko od elektryki po mechanikę.

Możesz też napisać do Muzykanta, na pewno ma mechanika od Clio też.

U Vłodzia osobiście nie robiłem nic oprócz zakupu oleju ale złego słowa nie słyszałem (wręcz przeciwnie :] ).

roj - Pią 22 Mar, 2013

za to ja zapytam o sprawdzonego solidnego blacharza w WWa.
pewnie będę potrzebował do łatania hondy civic, a może i e30 kiedyś się dorobi jakiejś łaty jak sobie zasłuży :faja:

Chloru - Pią 22 Mar, 2013

MRodz, jak nic nie znajdziesz to mam dobre miejsce pod Warszawą za Jankami. Muzykant też pewnie coś znajdzie ;-)
Franek - Sob 23 Mar, 2013

Czesio napisał/a:
MRodz napisał/a:
Podbijam - w podobnym tonie. Szukam sprawdzonego warsztatu w Warszawie, który zaopiekuje się moim Clio 16V. Do zrobienia trochę elektryki, trochę mechaniki (zawias, hamulce, pierdoły). Sam do końca nie wiem co - ogólnie chodzi o doprowadzenie auta do stanu przechodzącego przegląd na legalu


Adamant

Czesio, znasz Adamanta czy tylko tak pierdolisz?

M - Sob 23 Mar, 2013

Pierdoli
Franek - Sob 23 Mar, 2013

Tak mysle, nie lubie jak ktos komus psuje opinie mimo ze go nie zna.
Anonymous - Sob 23 Mar, 2013

ok :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group